Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Hana Toufarová
Vloženo 17. 8. 2020
Líbí se mi

Zdravý home office: tip na domácí protažení

avatar
Hana Toufarová
Vloženo 17. 8. 2020
Líbí se mi
Zdravý home office: tip na domácí protažení

Zdravý home office: tip na domácí protažení

Momentálně se nacházíme v době, kdy je home office běžnou praxí. Většina z nás, ale nemá doma uzpůsobené místo pro dlouhodobější práci. Proto je dobré se pravidelně protahovat a uvolnit tak ztuhlé tělo a svaly. Součástí zdravých zad jsou cviky na protažení, mobilizaci a stabilizaci těla. S určitou rutinou dosáhnete velkých změn a budete se i po pracovním zápřahu cítit plni energie, kterou budete moci využít ve vašich volnočasových aktivitách. Protáhněte se s metodou Fit Pain Free! Teď navíc se slevou 20 % na nový balíček Tělo v rovnováze II. Stačí zadat do pole "slevový kód" heslo PRVNICHPADESAT.

Práce z domova má svoje pro i proti

Velkou výhodou home office je to, že ušetříte spoustu času, který byste jinak strávili na cestě do práce a z práce. Dalším benefitem je určitá časová flexibilita, jelikož si práci plánujete podle sebe a samozřejmě pohodlí domova. Mezi hlavní nevýhody patří nedostatek pohybu, který vede k bolestem zad, šíje, hlavy, očí a k dalším zdravotním potížím. Obtížněji se odděluje volný a pracovní čas, což vede k psychické únavě a mnoho z nás také zapomíná relaxovat, čímž klesá náš pracovní výkon.

Pravidelný pohyb je základ zdraví

Abyste se vyhnuli případným zdravotním obtížím, začněte se pravidelně protahovat. Svému tělu dodáte nejen potřebný pohyb, ale také uvolníte zatuhlé svaly. Pro všechny pracující z domova jsme připravili speciální balíčky cviků, které se zaměřují na protažení a posílení důležitých svalů. Jako malou ochutnávku si můžete vyzkoušet cvik Arm Circles, díky kterému si posílíte mezilopatkové svaly a protáhnete si prsní svaly. Objednejte si svůj balíček Zdravých 15 minutovek ještě dnes!

O metodě Fit Pain Free

Fit Pain Free je metoda izolovaného cvičení, která se zaměřuje na jednotlivé svaly tak, aby každý z nich pracoval správně. Pokud je totiž každý sval správně posílený a protažený, nezatěžuje ostatní svaly ani klouby a nic nás nebolí.
Lektoři Fit Pain Free vás naučí vědomě a precizně používat každý sval, a tak vám rychle uleví od bolestí a napraví vaše špatné pohybové návyky. Více se dočtete na www.fitpainfree.com.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Ivana Mrázková 21. 2. 2021

Na práci z domova jsem si začala už pomalu zvykat. Myslím si, že to bude takový nový standard třeba za tři roky jakmile se budete ucházet o novou práci v nějakém oboru, který bude aspoň trochu povolovat homeoffice. Abych se ale dnes z HO nezbláznila, načetla jsem si aspoň na https://www.bevedo.cz/magazin/rady-a-napady/serial-1-dil-8-tipu-zvladnout-home-office-za-kazde-situace/ pár tipů, jak tu podivnou dobu zatím přežít.

Odpovědět
avatar
Alena Otilová 16. 9. 2020

Super, děkuji za tipy . Také trávím hodně času za počítačem, tak se ráda protáhnu . Pokusím se na to myslet a hned od zítra začnu. Sice jsem se při výběru kancelářské židle zaměřila na kvalitu a objednala jsem si ji z https://zajicekinterier.cz/174-kancelarske-zidle , ale stejně je to židle, takže nějaké protažení také potřebuji .

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 7. 9. 2020

chtělo by to častěji...

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 6. 9. 2020

prima

Odpovědět
lemur
lemur 18. 8. 2020

Super.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 354
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.