Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristi19
Kristi19
Vloženo 7. 7. 2019
Líbí se mi

Zdravě a chutně se Sam Mills Pasta d´oro

Kristi19
Kristi19
Vloženo 7. 7. 2019
Líbí se mi
Zdravě a chutně se Sam Mills Pasta d´oro

Zdravě a chutně se Sam Mills Pasta d´oro

Vítejte u miničlánku nebo spíše u minirecenze. Těstoviny od značky Sam Mills Pasta d´oro jistě znáte, přesto se chci zmínit o těchto těstovinách, protože se staly mými nejoblíbenějšími v této době. Samozřejmě, že těstoviny, tak jako i rýži doma střídáme, ale mohu potvrdit, že tyto těstoviny jsem si naprosto zamilovala a máme je na talíři velmi často. Co je na nich tak výjimečného? Kdo je nezkusil, tak se může takto ptát, ale ten kdo těstoviny Sam Mills používá ve své kuchyni se jistě neptá a bude se mnou souhlasit, že jsou vynikající.

Navíc jsou:

-100% kukuřičné

-bez lepku

-bez gluténu (Gluten Free)

-100% vegan

Máme vyzkoušené, že kukuřičné těstoviny nás více a rychleji zasytí a to je luxusní, neboť se nám líbí, že není potřeba jíst takovou porci jako když jsme jedli pšeničné těstoviny. Lepku se nijak zvlášť nevyhýbám, ale když si mohu vybrat jestli s lepkem nebo bez, určitě sáhnu po bezlepkové stravě. Navíc nám doma všem chutnají a já už vlastně ani nevím, jak chutnají těstoviny s lepkem.

Tuto značku koupíte už i v supermarketu Albert, Penny i v Tescu a hlavně v různých e-shopech. Já většinou kupuji v Albertě nebo objednávám více balení, abych se s tím nemusela nosit. Naposledy jsem těstoviny objednávala zde >>>

Jediná nevýhoda těchto kukuřičných těstovin je taková, že kdo si rád uvaří těstoviny do zásoby, že si je později ohřeje, tak tyto těstoviny se bohužel po schládnutí slepí a polámou, pokud je budete chtít promíchat. Takže my už doma vaříme tak akorát, abych nemusela řešit podobný problém, protože těstoviny a vůbec žádné jiné jídlo nevyhazuji, takže zbyteček vždy někdo u nás dopapá.

Výrobce: Rumunsko

Znáte tuto firmu? Máte ji rády? Napište mi prosím, které druhy těstovin jsou Vaše nejoblíbenější, děkuji.

Krásný den, Kristi ♥

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 7. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 30. 3. 2020

mně moc nechutnají

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 894
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.