Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Holka holkám
Holka holkám
Vloženo 11. 12. 2016
Líbí se mi

ZAZ - zase skvělá, ale až moc jiná...

Holka holkám
Holka holkám
Vloženo 11. 12. 2016
Líbí se mi
ZAZ - zase skvělá, ale až moc jiná...

ZAZ - zase skvělá, ale až moc jiná...

Milujeme francouzskou zpěvačku ZAZ, která v těchto mrazivých dnech odehrává své dva vyprodané koncerty v pražském Fóru Karlín. Navštívili jsme s manželkou ten první. Podstatné je, že jsme se na koncert dostali. Má drahá se připravovala tak dlouho, že kdybych býval nešel s ní, tak bych měl v hlavě brouka, jestli se náhodou nechystá za nějakým ´´Zazákem´´. Hlavu si umyla přírodním šamponem od Noah, pak si ještě plácala na vlasy jakési kondicionéry a balzámy s pepřem a mátou, prý aby měla svěží vlasy při koncertě. Tak tedy po krátké, hodinové přípravě jsme mohli vyrazit.

,,Pojďme už na koncert ´´ zvolala žena. Těšila se, fakt poslední dobou nemluvila o ničem jiném. 

 

Štrúdl lidí, který stál před Fórum Karlín se vlekl, ale nakonec jsme se dostali ke vchodu. Ještě ochranka a hurá jdeme na to. Pár písniček od předskakující zpěvačky s kytarou jsme strávili v šatně a u baru a pak už zas ZAZ. Ano zas říkám proto, protože jsme ji viděli již po 3 a tak můžeme hodnotit a hlavně srovnávat. Zas byla vždy skvělá, vždy na sebe nechala chvilku čekat. I tentokrát jsme čekali asi tak půl hodiny….a pak to začalo. Překvapila nás hned z kraje vystoupení jakýmsi plátnem přes celé jeviště. Které bylo průhledné, ale přesto pódium zakrývalo.    Při nasvícení a spuštění projekce, které se mimochodem táhla celým koncertem, to celé působilo lehce potemněle a šedivě, ale i tak to bylo nádherné. Pařížské střechy, střídala silueta Eiffelovky  a po chvilce holčička, která se oblékala do papírových oblečků, kterou jste jistě jako děti měli také a měnili jste jí oblečení dle nálady. Tak jako se střídá oblečení a nálada, tak se střídali naše pocity z probíhaného představení. Legendární Les Passants zazněla a sál se mohl zbláznit blahem. Následovala píseň z nejnovějšího alba, což nikoho nepřekvapilo. Zaz v loňském roce nic nevydala a tak se dalo čekat, že bude hrát poslední album plus přidá své největší hity jako třeba Les Passants,    Je Veux anebo La Fée. Všechno splnila.  Zahrála, zazpívala, střihla si pěvecký duet se svým trumpetistou byla živá a plná energie, ale něco bylo jinak. Jakoby se vydávala trochu jiným směrem, než na jaký jsme u ní byli zvyklí. Na něžný a happy šanson s prvky Francouzské ulice a jazzu. Při odskočení si na toaletu jsem viděl jak lidé odcházejí v půlce koncertu, což mne zamrzelo, ale….

 Včera byla nejen ostříhaná, což bylo to první čeho si žena všimla, ale byla prostě jiná, moc elektro, moc pop. Působilo to tak jako kdyby podepsala smlouvu s novou nahrávací společností a ta ji diktovala co a jak má hrát. Protože hrála své písně, ale v jiných verzích a s úplně jinou atmosférou než milujeme. Jen doufám, že příště ZAZ zahraje to své. Konec byl dobrý, protože přidala jeden ze svých největších hitů, i když opět trochu učesaný, ale tato změna se dala přijmout.

Na začátku koncertu jsme si koupili první cd, které naše stále milovaná ZAZ vydala a budeme si ho pouštět a vzpomínat jaké to bylo , když nám ještě hrála do noty. Žena ho vezme do kadeřnictví do studiobio.cz, kde ji moc rády poslouchají. A vy pokud ji máte rádi, myslím tím ZAZ, protože mou ženu musí mít rád každý, tak zajděte na stříhání a nechte se ostříhat třeba jako letošní francouzské překvapení. Jestli dobré nebo horší překvapení nechám na těch, kteří se také zúčastnili. 

Napište mi do komentáře, jestli máte rádi ZAZ, případně jestli jste také viděli koncert a nebo jaký máte názor na mou kritiku.

Mějte se….                                                                                                                                          Lukáš, Praha

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 19. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
Glady
Glady 13. 12. 2016

Odpovědět
Holka holkám
Holka holkám 13. 12. 2016

Viděla jste koncert?

sarinkaCZ
sarinkaCZ 12. 12. 2016

Letos jsem si ZAZ nechala ujít, ale vloni jsem její koncert navštívila a byla jsem nasšená. Mám ji moc ráda. Nejvíc se mi líbí videa z koncertů na ulici, kde jdou jen 2-3 nástroje. rozhodně na ni doporučuji zajít, skvělá zpěvačka, která vás nabije neskutečným množstvím pozitivní energie

Odpovědět
Holka holkám
Holka holkám 12. 12. 2016

Máme to stejně tak jako Vy. Příště půjdeme zas na Zaz a vezmeme i naše kolegyně, které ještě nebyly?

Amanda
Amanda 12. 12. 2016

Jojo, znám, asi ty ohrané písně, ale na koncertě jsem nebyla

Odpovědět
Holka holkám
Holka holkám 12. 12. 2016

Škoda, protože je dobré znát i ostatní písně. Trochu nám vadilo, že hrála vše v jiných verzích. To je jako kdyby Kávu si osladím, kterou zpívá Karel Gott, zahrály v metallové verzi...

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 887
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.