Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Johanka Kotěšovcová
Vloženo 27. 11. 2019
Líbí se mi

Zastavte stárnutí obličeje s Eva Clinic

avatar
Johanka Kotěšovcová
Vloženo 27. 11. 2019
Líbí se mi
Zastavte stárnutí obličeje s Eva Clinic

Zastavte stárnutí obličeje s Eva Clinic

Eva Clinic – klinika estetické laserové medicíny v Hradci Králové nabízí kompletní spektrum neinvazivních a mini-invazivních zákroků dle nejposlednějších trendů, včetně zákroků laserových.  Poskytuje komfortní metody omlazení a obnovení přirozené krásy v krásném prostředí. Věnovat se vám bude profesionální personál.

 V Eva Clinic kladou velký důraz na kvalitu a bezpečnost poskytovaných služeb, a proto všechny lékařské přístroje (laser Fotona SP Dynamis, BTL Vanquish, Exilis Elite, Exilite) patří mezi světovou špičku a najdete je pouze na nejprestižnějších klinikách, mezi které se klinika řadí.

 Zeptali jsem se MUDr. Evy Havlové z Eva Clinic v Hradci Králové a Pardubicích na trendy a nejžádanější zákroky.

 Jaké jsou nejžádanější zákroky estetické medicíny?

Naše klinika provádí pouze nechirurgické zákroky, mezi nejčastější patří odstranění vrásek aplikací botulotoxinu a výplní z kyseliny hyaluronové. Naše klientky jsou ženy mezi 30-60 roky, které pečují o svůj vzhled a chtějí buď oddálit stárnutí anebo o pár let omladit.

V současné době jsou velmi oblíbené zákroky spočívající v navození tvorby kolagenu a tím zlepšení elasticity pokožky. Mezi ně patří např. mezonitě, tedy speciální vstřebatelné nitě zavedené do podkoží, které vytvoří “kožní kostru”. Nyní, v zimním období jsou velmi oblíbené zákroky laserové, např. 4D laserový lifting Fotona anebo laserový peeling pro sjednocení tonu pleti.

 Navštěvují vás i mladší klientky?

Ano, samozřejmě. Ty pochopitelně nechtějí omladit, ale přicházejí zejména z důvodů prevence vrásek na aplikaci botulotoxinu nebo chtějí zkrášlit, což je nový trend. Pomocí speciálních výplní z kyseliny hyaluronové provádíme zvýraznění kontur obličeje po vzoru Kim Kardashian, časté jsou nechirurgické úpravy tvaru nosu a zcela běžné je zvětšení rtů.

Ženy se zkrášlují odjakživa a je skvělé, že máme stále nové a nové možnosti, jak jim plnit jejich přání.

www.evaclinic.cz

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Tamara
Tamara 29. 11. 2019

Zatím to jde, genetickou výbavu mám dobrou, ale jeden nikdy neví.

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 27. 11. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 834
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.