Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

redakce_ba
redakce_ba
Vloženo 4. 4. 2021
Líbí se mi

Zařaďte sushi do vašeho „štíhlého plánu

redakce_ba
redakce_ba
Vloženo 4. 4. 2021
Líbí se mi
Zařaďte sushi do vašeho „štíhlého plánu

Zařaďte sushi do vašeho „štíhlého plánu

Tradiční japonské jídlo sushi bývá často předmětem diskuzí, zaměřených na dietní stravování. Slim Pasta uvádí nízkokalorickou sushi rýži plnou vlákniny, která má minimum sacharidů a připravenou ji máte za pár minut. Vaše oblíbené sushi tak můžete konzumovat bez výčitek.

Klasické japonské sushi se bezesporu skládá ze zdravých potravin, které obsahují pro organismus mnoho prospěšných látek. Mořská řasa, do které se obaluje třeba maki sushi, je bohatá na jód, vitamíny, vlákninu, zinek, železo, sodík, vápník či hořčík. Mořské ryby zase obsahují jód, vápník, fosfor, draslík a vitamíny rozpustné v tucích (A, D, E, K). A hlavně velmi důležité omega-3 mastné kyseliny, které si lidský organismus nedokáže sám vytvořit. Tepelně neupravená zelenina, kterou v sushi také najdete, je zase plná vitamínů a vlákniny. 

Rýže jako kalorický strašák

Jediným kalorickým narušitelem oblíbeného japonského pokrmu je rýže. Pokud řešíte svůj jídelníček, nebo ho chcete jen odlehčit, klasická vysoce kalorická sushi rýže, bohatá na sacharidy, vám vaše plány snadno naruší. Při přípravě se do rýže často přidává ještě ocet a cukr. “Pro sushi je typická lepkavá rýže, kterou však díky vysokému obsahu škrobu většina lidí, kteří se snaží redukovat váhu, ve svém stravovacím plánu omezuje,“ potvrzuje výživová poradkyně Slim Pasta, Monika Rychlovská Tělupilová. 

Slim Pasta Sticky Rice - řešení pro redukční jídelníček

Pokud jste opravdovým milovníkem sushi, chcete si ho vychutnat nejen při speciálních příležitostech a zároveň řešíte svůj jídelníček, vyzkoušejte novinku Slim Pasta Sticky Rice. Jedná se o unikátní alternativu sushi rýže, která má snížený počet sacharidů a o 70 % méně kalorií. Bonusem je vysoké množství zdravé vlákniny glukomannan, která vás zasytí pomůže vám s úbytkem hmotnosti. 

Sushi rýže Slim Pasta je chuťově téměř nerozeznatelná od běžné sushi rýže a její příprava je rychlá a nenáročná. Rýži stačí propláchnout vodou, dochutit, připravit si veškeré ingredience a rovnou můžete rolovat své oblíbené kousky.  

Nutriční hodnoty na 100g - 223 kJ / 53 kcal, 12g sacharidů

Cena: 75 Kč

https://www.slimpasta.cz/slim-pasta-ryze-sticky-bez-nalevu/

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 8. 4. 2021

zkusila jsem to jíst, ale nějak mě to neoslovilo

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 8. 4. 2021

no ještě jsem ho nikdy nejedla...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
96 095
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.