Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Jana101
Jana101
Vloženo 17. 11. 2019
Líbí se mi

Začněte pečovat o tlusté střevo, je plné hniloby - 8. část (závěr)

Jana101
Jana101
Vloženo 17. 11. 2019
Líbí se mi
Začněte pečovat o tlusté střevo, je plné hniloby - 8. část (závěr)

Začněte pečovat o tlusté střevo, je plné hniloby - 8. část (závěr)

Vraťte se k základním životním potřebám

Kdykoli se lidí zeptám na jejich stolici, vím, že mi nikdy neřeknou celou pravdu. Lidé jsou vychováváni ke lži, aniž by si to uvědomovali. Většina doktorů vám řekne, že je normální, když někteří lidé mají stolici jednou denně a jiní jednou za několik dnů. Skutečná fakta najdete v článcích „Kultivujte svůj vnitřní terén“ (Reclaim Your Inner Terrain) a „Kandidóza a plísně, které máme v sobě“ (The Candida & Fungus Within Us) nebo navštivte naši webovou stránku www.TheWolfeClinic.com pro více informací o normální stolici (normal bowel movements).

Trpíme-li bolestí kdekoli v těle, je pravděpodobné, že její původ je v tlustém střevě.

Nebudete nemocní, pokud nebudete mít vnitřní prostředí v těle, které by to podporovalo. To jsem uvedl v jiných publikacích: Smrt začíná v tlustém střevě (Death Begins in the Colon). Všichni známe z okolí někoho, kdo vypadá, jako by byl v šestém měsíci těhotenství. Jejich břicha vyčnívají jako balón. Jen pomyslete na to, kolik hniloby vedlo k vytvoření tohoto typu otoku. Jejich břicha jsou vyplněná toxickým fekálním odpadem a plynem. Veškerý tento horký plyn způsobuje přílišný tlak na záda, ledviny, játra, dělohu, prostatu, močový měchýř a srdce.

Stoupněte si a dotkněte se palců na nohou. Podívejte se, kde se tělo ohne v polovině - přibližně v pupíku. Příčná strana tlustého střeva běží horizontálně pod vašimi žebry - od jedné strany břišní dutiny k druhé. Když příčné tlusté střevo ztratí tonus a naplní se plynem, bude blokovat hlavní tok krve k vašim bokům a nohám. Takže nyní bude muset vaše srdce pumpovat silněji. Jestliže zahradíte krev, nervy a tok lymfy, očekávejte, že se ve vašem těle spustí alarm - od hlavy až k patám.  

Někteří lidé v domnění, že mají infarkt, jedou na pohotovost, kde se nakonec dozví, že jim nic není. Věděli jste to? Nejde totiž o srdeční záchvat, ale plynový záchvat. Jak plyn stoupá a vyvíjí tlak na plíce a srdce, absorbované jedy spořádají minerály a kyslík, které tyto orgány potřebují. Tím dochází k oslabení v této oblasti. To také způsobuje všechny druhy bolestí a zároveň je vyvíjen fyzický a chemický nátlak na ledviny, nadledvinky a páteř!

Chodíte každé dva týdny k chiropraktikovi, protože máte problémy s páteří nebo kyčlemi? Proč se tedy nevypořádat s příčinou problému? Potřebujete vyčistit a posílit zažívací trakt! Slabé a toxické břišní svaly jsou příčinou mnoha problémů s kyčlemi a páteří. Další problém v souvislosti s břichem nastane tehdy, když střevo spadne dolů a zároveň vypadává ven - břicho očividně přepadává přes opasek a kalhoty. Když k tomu dojde, začne mnoho zdravotních obtíží nebo se zhorší ty stávající.

Některé z těchto potíží se budou týkat prostaty, vaječníků a močového měchýře, které jsou bezprostředně před touto toxickou skládkou. Kromě toho se mohou objevit další zdravotní potíže, jako např. Crohnova choroba, zánět tlustého střeva, divertikularita tlustého střeva, píštěl, anální praskliny, hemeroidy, vředy, kýla, rakovina, křečové žíly, studené nohy, špatný oběh krve, sexuální problémy, dna nebo bolestivé klouby. Potom je zde také kandidóza, chronická únava a fibromyalgie - vše pramení ze stejného problému - toxické tělo s nízkou hodnotou pH, způsobenou špatně fungujícím zažívacím ústrojím.

Doufáme, že jsme vám poskytli logické a jasné vysvětlení, že většina všech nemocí má původ ve špatně fungujícím zažívacím ústrojí. Je běžné, že lidé mají mnoho zdravotních potíží a nikdy nerozpoznají skutečnou příčinu. Všechna zažívací onemocnění jsou výsledkem dlouhodobé infekce a zánětu. Nezapomínejte, že to, co nás zabíjí, není to, co vyjde ven, ale co zůstává uvnitř!!!

Můžete svůj zdravotní stav zhoršovat nebo se vrátit k základním životním potřebám. Nikdy není příliš pozdě začít zdravý život. Obnovte své zdraví. Denně se pročišťujte - Žijte dlouho - Žijte dobře!

 

 

KONEC ČLÁNKU. 

Děkuji, že jste dočetli až sem.

 

Zdroj: thewolfeclinic

Překlad: Jana101

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 23. 5. 2020

Odpovědět
Jasper
Jasper 3. 12. 2019

To je opravdu k zamyšlení.

Odpovědět
Jana101
Jana101 23. 5. 2020

určitě ano

lemur
lemur 18. 11. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 126
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.