Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

WV
WV
Vloženo 15. 5. 2019
Líbí se mi

Wanda Vorlová a její druhotina aneb tři témata k patnáctému dni v měsíci vhodná pro ženy i muže

WV
WV
Vloženo 15. 5. 2019
Líbí se mi
Wanda Vorlová a její druhotina aneb tři témata k patnáctému dni v měsíci vhodná pro ženy i muže

Wanda Vorlová a její druhotina aneb tři témata k patnáctému dni v měsíci vhodná pro ženy i muže

Zdravím všechny ženy a muže, 18. 3. se mnou vyšel článek,15. 4. jsem uveřejnila prvotinu mého blogu,16. 4. opravila jeden překlep a dnes tu je slibované pokračování

Zdravím všechny ženy a muže, 18. 3. se mnou vyšel článek, 15. 4. jsem uveřejnila prvotinu mého blogu,16. 4. opravila jeden překlep a dnes tu je slibované pokračování

I. ÚVOD - ÚKLID a PONOŽKY

Začneme praktickým úklidem, k němuž využívám tzv. LICHOŽROUTKY. Navléknu na jednu ruku mokrou ponožku, na druhou suchou a čistím obouruč jakýkoli povrch, čímž u toho zároveň posiluji souměrně prsní svalstvo. Máte-li dost nepasujících kusů do páru, směle do toho

II. STAŤ - TĚLESNÁ SCHRÁNKA

I když to zatím teplotně nevypadá, blíží se plavková sezóna, kdy většina žen i mužů řeší VÁHU. Často začnou rapidní změnou jídelníčku, srovnáváním se s ostatními a pocitem, že se rozhodně mají za co stydět. Rozhodla jsem se s Vámi podělit o JINÝ ÚHEL POHLEDU, JAK NA TĚLO. Nedávno jsem tímto školila jednu naší V. I. P. osobnost a byla nadšená. Schválně, co na to řeknete Vy

Návod v 5 krocích:

1) VYCHÁZET ze SKUTEČNÉHO ROZMĚRU KOSTRY, VZÍT tento fakt za MINIMÁLNÍ velikost.

2) PŘIJMOUT a SMÍŘIT SE s výše popsaným faktem, že z nějakého důvodu POTŘEBUJETE být PROSTOROVĚ VÝRAZNÍ, tedy prosadit se ve společnosti již jen SAMOTNOU PŘÍTOMNOSTÍ.

3) UVĚDOMIT si, čím se SYTÍTE, co POLYKÁTE. Přijímáte potravu s pocitem VÝČITEK? Jíte ve STRACHU z nadváhy? Cítíte se ukřivděně? Jste přeplnění nepochopením? Někde Vás odmítají? ZAČNĚTE se toho pozvolna POUŠTĚT. VY-POUŠTĚJTE ublížení, OD-POUŠTĚJTE křivdy. Ať to může z Vás ODCHÁZET. Chcete-li HUBNOUT je třeba se NAUČIT toho ZBAVOVAT/U-POUŠTĚT.

4) STOP VÝČITKÁM. STOP PŘÍJMU S POCITEM VINY. STOP STRACHU, ŽE NABERETE. STOP ZADRŽOVÁNÍ. Zákon přitažlivosti říká: „Čemu se nejvíce věnujeme, to si do života vtahujeme“.

5/ Zařaďte do jídelníčku stravování dle FÁZE LUNY. Jíst podle měsíce, který vidíte na nebi. V případě, že je do písmene: C (couvá) - tím pádem nám ubývá voda v těle = jezte cokoli, pokud je do písmene D (dorůstá) - tedy přibývá voda v těle = plnit se střídmě.

A jestli k tomu přidáte: stravování dle krevních skupin, různé diety nebo dělenou stravu – je již na chuti každého z Vás.

III. ZÁVĚR - RECEPT(Y) s CVIKEM

Ukončíme to přípravou polévky pro všežravce a dvou pokrmů pro vegetariány.

Potřebné suroviny: klobása, zelí, řepa, výrazný sýr, brynza, tuk, ocet balsamico.

POLÉVKA:

Nakrájíte na mini kousky klobásu dle vlastního výběru,

vhodíte do velkého hrnce, přidáte kysané zelí (bílé, červené či oba druhy) a vařenou řepu v celku. Celé to zalijete studenou vodou a necháte žít vlastním životem na plotně 40 min.

Když máte polévku uvařenou, vyjměte celou řepu (vegetariáni si ji omyjí od chuti klobásy) a rozdělte si ji na dvě porce.

ZAPEČENÁ ŘEPA:

První polovinu řepy nakrájejte na kolečka a k tomu na plátky zrající sýr. Oboje naskládejte (střídavě) do zapékací mísy, kterou vymažete, vylijete či vystříkáte tukem a vrchní vrstvu řepy pokapejte balsamico octem. Dejte do trouby zapéct na 13 min., následně ji vypněte a nechte dojít.

BRYNZO-ŘEPOVÝ SALÁT:

Druhou polovinu řepy nakrájejte na mini kousky nebo propasírujte lisem na brambory, ať máte jemné nudličky, které smícháte s brynzou.

Dobrou chuť.

Jediné co trvá a je náročnější, je krájení uzeniny, ale u toho zase můžete udělat něco pro své zdraví . Ukloňte hlavu do jedná strany, nechte ji tam a prodýchejte, dokud nepovolí tlak. (Jen pozor: dámy prvně provádí úklon doprava, pánové doleva, následně obráceně).

Všem, co dnes slaví (narozeniny i jmeniny), přeji jen to nejlepší.

POZOR: kdo z Vás nemá plány na tento víkend, tj. 18. + 19. 5., doražte do Prahy na Letnou. Vhodné i pro děti. 9:00 - 17:00 je přehlídka nejkrásnějších koní, vstupné dobrovolné a parkování zdarma! K tomu v sobotu večer speciální doprovodný program 19.00 – 22:00.

Opět se těším přesně za měsíc, tedy 15. 6.. Papa Wanda Vorlová/WV

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 29. 5. 2020

Odpovědět
WV
WV 30. 5. 2020

WV
WV 17. 5. 2019

S potěšením, jsem ráda, že se líbí. WV

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 16. 5. 2019

Zajímavé, díky za článek

Odpovědět
k.eva
k.eva 16. 5. 2019

Odpovědět
WV
WV 17. 6. 2019

Tamara
Tamara 16. 5. 2019

Pěkný článek. Ale od doby, kdy jsem si uvědomila, že než hubnout do plavek je lepší si koupit nové, jaksi se mi to v hlavě srovnalo a kila šla dolů sama. No sama, nepřejídám se, hýbu se a hlavně si užívám život.

Odpovědět
WV
WV 17. 5. 2019

Tamaro, děkuji za reakci. To, že to je často jen "V HLAVĚ" ví většina, ale ne každý ještě tzv. došel cíle přijetí se teď a tady. Vy jdete příkladem. Bravo. WV

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 268
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.