Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Marika Korcová
Vloženo 24. 4. 2019
Líbí se mi

Vyznáte se v množství výplňových látek zpomalujících stárnutí pleti?

avatar
Marika Korcová
Vloženo 24. 4. 2019
Líbí se mi
Vyznáte se v množství výplňových látek zpomalujících stárnutí pleti?

Vyznáte se v množství výplňových látek zpomalujících stárnutí pleti?

Patříte k ženám, jejichž pleť vykazuje již první anebo viditelnější známky stárnutí? Slyšela jste o dermálních výplních, ale dosud nevíte, jak se zorientovat, anebo vám připadá, že dermální výplně nejsou pro vás? Zcela vám rozumím. Vneseme si do velkého počtu dermálních výplní a ošetření lékařem trochu jasno. Poslouží nám k tomu malý seriál, v jehož prvním díle si řekneme něco o dermální výplni s názvem Aquashine. Příště se můžete těšit na Errelle.

 

Nebyla bych to já, kdybych si působení této dermální výplně nevyzkoušela také sama na sobě. Ostatně mám ráda osobní zkušenost, nikoliv zkušenosti zprostředkované. Lékařka mi aplikovala Aquashine BTX.

Aquashine je vynikající ošetření pro revitalizaci a omlazení pleti, odstranění vrásek a pigmentových skvrn a zlepšení elasticity kůže. Obsahuje vysokou koncentrace kyseliny hyaluronové a biomimetických peptidů (stimulují přirozené regenerační procesy v našem těle). V organismu jsou tyto látky biologicky rozložitelné, aby zajistily přirozené, bezpečné a dlouhodobé výsledky.

 

Jaké jsou přínosy aktivních složek Aquashine?

 • Zmírňuje vrásky a zlepšuje elasticitu kožní tkáně
 • Revitalizuje unavenou pokožku maximalizací buněčné proliferace a redukcí kožních problémů.
 • Čistá AH, která zvlhčuje pokožku a uzavírá póry.

Když jsem se poprvé dozvěděla o Aquashine, musela jsem si udělat pořádek v jednotlivých produktech. Abyste se mohli dobře zorientovat, je dobré vědět, co máte na výběr a co můžete očekávat, protože řada se skládá z celkem 3 produktů Aquashine,

Co máme k dispozici?

Pojďme si v tom udělat jasno, abychom pochopili, co je co

 1. Aquashine je připraven tak, aby hydratoval a omladil pokožku, která vykazuje známky stárnutí.
 2. Aquashine BR je určen k redukci a prevenci pigmentace kůže, pigmentových skvrn a pih a ke zlepšení a rozjasnění pleti. Oba tyto produkty jsou výbornými pomocníky při redukci vrásek, zlepšují pružnost-elasticitu pleti, oživují ochablou pokožku a stahují póry.
 3. Aquashine BTX je inovativní produkt proti stárnutí. Viditelně snižuje známky stárnutí pleti a to již po první aplikaci. Dlouhodobé působení cca 12 měsíců a déle.

 

 

Účinné látky

 • kompletně biologicky odbouratelná nezesítěná kyselina hyaluronová, koncentrace 1,5%;
 • 7 komplexů peptidů: Dekapeptyd-29, Oligopeptyd-62 - relaxace svalů, Dekapeptyd-3 syntéza kolagenu, Oligopeptyd-24, Oligopeptyd-72 - regenerace tkání, regenerace, Oligopeptyd-34, Oligopeptyd-51 – rozjasnění pleti/kůže.

Před ošetřením

Absolvujete konzultaci s lékařem. Pokud možno, přijdete nenalíčené. Několik minut před aplikací Aquashinu budete uloženy na lůžko a na ošetřovanou část těla vám bude nanesen znecitlivující krém.

Jak probíhá aplikace?

Lékař injekční stříkačkou s tenkou jehlou anebo kanylou, aplikuje AQUASHINE do kůže Zákrok probíhá ambulantně a trvá několik minut v závislosti na velikosti ošetřované oblasti.

Po zákroku

Okamžitě po ošetření můžete dělat běžné denní aktivity. Aplikace Aquashine nezanechává viditelné stopy, přesto se u přecitlivělých jedinců může objevit mírný otok či zarudnutí, které zmizí do několika minut.

Viditelné výsledky (a navíc dlouhodobé!)

 • hydratovaná      a pevnější pokožka
 • redukce jemných vrásek
 • zpevnění kontur obličeje
 • přispívá k sjednocení tónu pleti
 • pleť/kůže se celkově projasní

Nechci, aby to znělo nadneseně, ale byla jsem s ošetřením spokojená. Zvládnout se to dá i bez znecitlivujícího krému. Lékařka mi aplikovala látku do obličeje kanylou. Prvně na jednu stranu obličeje, přičemž mi dala zrcátko, abych se podívala na rozdíl. Neskutečné jak na pohled, tak na omak. Nevěřila bych, že rozdíl bude patrný během několika málo minut. Po té mi byla aplikována látka i na druhou stranu obličeje. Aquashine působí dlouhodobě a ošetření lze po konzultaci s lékařem opakovat.

MK

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 30. 5. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 26. 3. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 311
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.