Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kateřina Hanáková
Kateřina Hanáková
Vloženo 6. 11. 2018
Líbí se mi

Jak se mi změnil život díky kosmetice

Kateřina Hanáková
Kateřina Hanáková
Vloženo 6. 11. 2018
Líbí se mi
Jak se mi změnil život díky kosmetice

Jak se mi změnil život díky kosmetice

Již druhým rokem aktivně působím ve firmě tianDe. Díky svému nadšení ze skvělých produktů, které šířím dál a lásce, která s tianDe přišla, jsem se naučila nejen o sebe pečovat a cítit se tak lépe, ale také si k mateřské vydělávám peníze (asi 4x více, než je mateřská) a dělám práci, která mě baví. Jsem obklopena týmem super holek, nových přátel, kteří sdílí stejné nadšení, jako já.

Po čtyřech měsících působení v tianDe jsem se dostala díky svému nadšení a píli na ředitelský post a od té doby pořád rostu. Ráda pomáhám dalším ženám v péči o sebe, svoji krásu, ale i finanční stabilitu díky práci, kterou si můžou řídit z pohodlí domova a v čase, kdy to vyhovuje jim a jejich rodině.

A co, že to tianDe vlastně je?

Na úvod zmíním, že tianDe je ruská kosmetika a produkty denní spotřeby (jako např.zubní pasty, bylinné vložky, náplasti na bolest, eko jar z mýdlového oříšku, pleťová a dekorativní kosmetika), která se obdobně, jako třeba Avon či Mary Key prodávají katalogovým prodejem... Avšak marketing nabízí ještě mnohem víc.

TianDe je kosmetika s vysokým podílem bylinných složek, která je vyráběna na základě starodávných receptur z Číny a Tibetu. Její sílu a léčivé účinky si může nejlépe vyzkoušet každý sám na sobě.


Koncepci kosmetiky TianDe tvoří nejnovější kosmetické receptury zaměřené na udržení a obnovení vlastních mechanizmů pokožky. Tyto prostředky mají na pokožku imunomodulační účinek spočívající v tom, že působí na příčinu problému a ne na následek.

Kosmetické řady výrobků společnosti TianDe jsou založeny na systémovém přístupu k zachování krásy pokožky.

Jednotlivé řady produktů jsou tvořeny přípravky pro povrchové čištění pleti, systematické hloubkové čištění, tonizaci, hydrataci a ochranu mladé pleti, ošetření pleti aknózní či jinak zatížené a citlivé, ekzematické pokožky. Také zde najdete produkty speciálně připravené pro obnovu pokožky na buněčné úrovni a lifting.

Exkluzivita přípravků TianDe spočívá především v síle přírodních ingrediencíí. Výtažky z ovoce, bylin, květů, éterické oleje a extrakty z léčivých rostlin, unikátní složky živočišného původu (ovčí placenta, žraločí chrupavka a další) zpracované s využitím vysokých technologií moderní vědy a techniky získávají silné efektivní účinky pro pokožku.

Rostlinné suroviny používané při výrobě výrobků TianDe jsou pěstovány pouze v ekologicky čistých oblastech Číny a Tibetu a sbírají je vyškolení odborníci v určitých obdobích podle lunárního kalendáře. I voda používaná v kosmetických přípravcích se získává z léčivých pramenů a mořských hlubin, čistí se pomocí membránových technologií a obohacuje se výživnými látkami a stopovými prvky.
Kosmetické výrobky jsou vyráběny v podnicích Číny, Ruska a certifikovány na území Ruska.
Výroba produktů společnosti TianDe splňuje mezinárodní standardy kvality (ISO 9001:2002).
Všechny přípravky péče o pokožku byly vytvořeny s respektováním mezinárodních požadavků.

Spektrum produktů TianDe je přitom pestré. Přes kosmetické produkty, vhodné pro každý typ pleti, přes tělovou a vlasovou kosmetiku, až po bylinné, harmonizační vložky, náplasti na bolest, bylinné harmonizační čaje, či ekologické prací koule, které šetří nejen přírodu, ale i Vaši peněženku

A navíc, můžu vám zdarma a bez závazků vystavit slevovou zákaznickou kartu, kterou získáte produkty o 1/3 levněji a spoustu dárečků k tomu!

Pojďte se podívat do světa TianDe a objevte něco, co již bylo téměř zapomenuto...

 

www.tiandeprodukty.cz

 

Heart Tree TianDe

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 1. 6. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 15. 4. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 28. 3. 2020

tiande moc nevěřím

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 769
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.