Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Lůů
Lůů
Vloženo 13. 11. 2019
Líbí se mi

Víte, co všechno sníme??

Lůů
Lůů
Vloženo 13. 11. 2019
Líbí se mi
Víte, co všechno sníme??

Víte, co všechno sníme??

Moderní společnost a návyky ve stravování jsou s každou novou generací o pořádný krok vzdálenější tradičním hodnotám. Z našich životů se pozvolna vytrácí potřeba stolování. Jíme za chůze, na cestách ve svém automobilu i za nepřerušeného pracovního výkonu.

Čas je nedostatkovým aspektem, proto se při výběru potravin poohlížíme po rychlém a dostupném přísunu energie. Výrobci na to samozřejmě slyší, ovšem bez dodatečného sajrajtu dnes nedokáží vyrobit ani obyčejnou zmrzlinu.

Pokud právě jíte, doporučuji všeho zanechat - dost možná máte jednu z moderních laskominek právě na svém talíři.

 

Vysušená tělíčka hmyzu

Zdá se vám to přitažené za vlasy? Vysušená hmyzí těla se skrývají za magickým slovem Karmín. Jedná se o často zastoupené červené barvivo používané při výrobě pochoutek i pro naše děti. Rozmixované brouky obsahuje například tolik oblíbený jahodový pribináček, lentilky nebo kuřecí párky. Nehledejte v tom žádnou vědu, každé do červena dobarvované jídlo je touto ingrediencí obohaceno.

 

Lidské vlasy

Zmínka o Cysteinu upozorňuje na přítomnost látky, která je obsažena v lidských vlasech. Těmto přírodním aminokyselinám se v dnešní době nevyhnete. Lidské ostatky se přimíchávají do drtivé většiny druhů pečiva. Nezbývá tedy nic jiného, než vám popřát dobrou chuť u vaší další koblihy

 

Hnijící zelenina

Zasmrádlá a shnilá zelenina patří rovnou do koše, ale počkat……. Máme skvělý nápad, jak se s touto hromádkou nechutné vzpomínky na kvalitní potravu popasovat. Dáme jí název Xanthan, jak příznačný název pro bakterii starající se o to, aby vše po určité době shnilo. Výrobci přimíchávají do jogurtů, dresinků i sýrů.

 

Nakonec to nejlepší

Na samotný závěr si ještě pochutnejme na spálených zdechlých zvířatech. Fosforečnan vápenatý se používá k profiltrování cukru a získává se pálením zvěře. Je nutné chvíli počkat a posbírat pouze závěrečný prach z kostí. Oslaďte si život prachem z mrtvol.

 

Je až zarážející, co vše se při výrobě potravin používá, ale co oči nevidí, to srdce nebolí.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 26. 3. 2020

no, mňam :/

Odpovědět
Jasper
Jasper 3. 12. 2019

Tak to je docela mazec

Odpovědět
Lůů
Lůů 14. 11. 2019

Mňamky co

Odpovědět
lemur
lemur 14. 11. 2019

Hrůza.

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 13. 11. 2019

Je to hrůza

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 748
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.