Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
VeronikaNIka02
Vloženo 13. 3. 2019
Líbí se mi

VITAMÍNY

avatar
VeronikaNIka02
Vloženo 13. 3. 2019
Líbí se mi
VITAMÍNY

VITAMÍNY

Příroda jako taková je nejvzácnější zdroj životně důležitých vitamínů. Vitamíny jsou látky, které potřebujeme nezbytně k našemu životu. Nemusíme je vždycky kupovat v lékárně, existují i jiné možnosti. Prodej doplňků stravy je ohromný byznys. Tady nejde o to, aby vám pomáhali ke zdraví, ale aby byl co největší kšeft a také, aby se toho hodně prodalo. Studie zjistili, že vyšší obsah vitamínů A, C a E, napomáhají k předcházení chorob, ale to neznamená tabletky, ve kterých jsou tyto vitamíny obsaženy, zároveň pomáhají. Tohle dokonale zvládnete i bez tablet. Ptáte se asi jak, je to jednoduché, stačí čerstvé ovoce, které koupíte v obchodě.

Ovoce a zelenina jsou základním zdrojem vitamínů, a to téměř všech. Když si to rozdělíme a podíváme se na jednotlivé druhy, tak například jablka pomáhají mimo jiné i k dobrému zažívání a mají spoustu vitamínů. Banány jsou vhodné zase na nervové problémy nebo psychické, jak kdo chce. Tropické ovoce v podobě mandarinek, pomerančů, ale i ananasu a spousty dalších, tak tyhle mají extrémní množství vitamínů. Je to v podstatě proto, že rostou v jiném podnebí, než je to naše. Ovšem takový černý rybíz zase tolik vitamínu C nemá, ale zase obsahuje bioflavonoidy a vlákninu. Existuje ale možnost a důvod, kdy si tabletky koupit. Nezapomínejte i na vitamin B.

Obvykle to bývá, když je člověk nějak chronicky nemocný, například astmatik, případně když má nedostatek vitamínů, dále je možnost užívat tabletky v těhotenství, či naopak v přechodu a tak dále. Obecně se může říct, že koupě tabletek není nic špatného, za co by se muselo pranýřovat

NEZAPOMEŇTE SI PŘEČÍST: 

ZDE JE METODA, KTERÁ POMÁHÁ PROTI ÚNAVĚ – TOP 8 ŽIVOTA-BUDIČŮ

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Tvořilka97 14. 3. 2019

Zajímavé

Odpovědět
avatar
Siraellen 13. 3. 2019

Odpovědět
avatar
Ovace 13. 3. 2019

vytamíny jsou důležité

Odpovědět
avatar
gustawka 13. 3. 2019

snažím se jíst hodně zeleniny a ovoce

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
83 852
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.