Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Johanka Kotěšovcová
Vloženo 12. 1. 2020
Líbí se mi

Vegetariánské a veganské jídelny Dhaba Beas se rozšiřují.

avatar
Johanka Kotěšovcová
Vloženo 12. 1. 2020
Líbí se mi
Vegetariánské a veganské jídelny Dhaba Beas se rozšiřují.

Vegetariánské a veganské jídelny Dhaba Beas se rozšiřují.

Přijďte i vy vyzkoušet vegetariánská a veganská jídla do nově otevřené restaurace Dhaba Beas ve Slovanském domě v centru Prahy. 

Každý den zdravě a chutně, to je hlavní myšlenka Dhaba Beas. Menu v restauracích se denně obměňuje, každý den se vaří z čerstvých surovin a ingrediencí z celého světa. Základem je vysoce kvalitní rýže basmati z Pákistánu a luštěniny z Indie. Samozřejmostí je také kvalitní sezónní zelenina ze spřátelených farem. Záměrem Dhaba Beas je nabídnout široké veřejnosti jídlo připravované s maximálně etickým přístupem k okolnímu světu, které je zároveň chutné, výživné, zdravé a finančně dostupné všem.

V předvánočním období můžete v Dhaba Beas jako dárek zakoupit poukázky na konzumaci. Poukázka má hodnotu 100 Kč a můžete jich zakoupit libovolný počet.

Dhaba Beas je síť vegetariánských a veganských samoobslužných restaurací vycházející hlavně z tradiční indické, thajské, vietnamské a české kuchyně. Také se pyšní certifikovaným pěstováním klíčků v bio kvalitě, které jsou nedílnou součástí každodenního menu. Společnost byla založena před 16 lety a po Praze provozuje již 12 poboček. Společnost usiluje o to, aby se při přípravě pokrmů nepoužívaly suroviny obsahující geneticky modifikované potraviny a glutaman sodný.

Firma se zaměřuje nejen na provoz restaurací, ale i přípravu cateringů či firemních občerstvení. V současné době se intenzivně věnujeme projektu investic. Dává možnost veřejnosti být součástí růstu společnosti formou investic, které přináší vysoký výnos bez rizika.

 

www.slovanskydum.cz

www.dhababeas.cz

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 13. 1. 2020

prima

Odpovědět
lemur
lemur 13. 1. 2020

Prima.

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 12. 1. 2020

super

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 850
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.