Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

SAMA SEBOU.
SAMA SEBOU.
Vloženo 23. 9. 2018
Líbí se mi

ÚČINNÉ TIPY NA POSÍLENÍ IMUNITY

SAMA SEBOU.
SAMA SEBOU.
Vloženo 23. 9. 2018
Líbí se mi
ÚČINNÉ TIPY NA POSÍLENÍ IMUNITY

ÚČINNÉ TIPY NA POSÍLENÍ IMUNITY

Co se vám vybaví, když se sami sebe zeptáte „jak před nadcházející zimou posílit imunitu?“. Mě automaticky, z dřívějška, vyběhnou doplňky stravy jako např. Colostrum, Vitamin C, apod. V Portugalsku, kde jsem měsíc pracovala v Health Retreat centru, jsem se naučila, jak vybudovat imunitu a zdraví přirozenou cestou bez léků.

IMUNITA NENÍ RYCHLOKVAŠKA

nebo hurá akce vzít útokem „le-kárnu“, jak říká Jarda Dušek, a narvat do těla synteticky vyrobené nebo tělu ne-vlastní látky a očekávat zázraky. Imunita je proces, kdy průběžně pečujeme o tři základní lidské složky: tělo, mysl a spirit. Tím zocelíme tělo a odoláme bacilům.   

JAK VYBUDOVAT IMUNITU?

Abychom si mohli vybudovat imunitu, musíme vědět, co imunita je. Podle MUDr. Marcely Černické z Centra individuální péče VFN: „Imunitní systém organismu je ucelený obranný systém, na kterém se podílí mozek, nervy, pokožka, buňky krev, lymfa, látková výměna, ale také hormony a mnoho jiných orgánů.“.  Pro nás, obyčejné smrtelníky, to znamená žít zdravě a v souladu sami se sebou. Jak na to:

 • Šťastné a pozitivní myšlenky
 • Eliminujte stres, detox myšlenek, lidí, činností, věcí doma a v práci, zbavte se všeho, co vám neprospívá
 • Odpočívejte cíleně a jinak než výkonnostním sportem a se skleničkou v ruce. Najděte si chvilku pro sebe, jděte na procházku, přečtěte si knížku, zajděte si na masáž…
 • Pracujte tak akorát, tělo potřebuje dobíjet stejně jako váš mobil
 • Dopřejte si dostatek plnohodnotného spánku a choďte spát, když se cítíte unavení
 • Jezte zdravě a vylaďte si svůj životní styl
 • Naše těla jsou od přírody nastavená na pohyb každý den, nejlépe venku, na čerstvém vzduchu
 • Pobývejte hodně v přírodě, příroda regeneruje

NEPOTŘEBUJETE ŽÁDNÉ PILULKY. JEDINÉ, CO POTŘEBUJETE JE ELIMINOVAT ŠPATNÉ MYŠLENÍ, STRES A SEBEZNIČUJÍCÍ ŽIVOTNÍ STYL

MÍSTO LÉKŮ PŘÍRODNÍ „ADITIVA“

V Health centru jsem se naučila, jak léčit své tělo pomocí nutriční terapie. Já sama jsem se uzdravila kombinací mentálního a fyzického léčení. V Portugalsku jsem na vlastní kůži pocítila léčebné účinky přírodní stravy. Od té doby jsem zdravá a plná energie. Co pro to udělat:

 • Sníst 1 stroužek česneku denně a jíst hodně cibule, velmi dobře na imunitu funguje i zázvor, zařazujte do svého jídelníčku postupně, pozorujte, jak tělo reaguje
 • Pít během dne dostatek tekutin, převážně čisté vody, doplnit můžete neslazené bylinkové čaje
 • Jíst jen to, co roste, vyškrtnout ze svého jídelníčku kávu, maso, cukry a tuky
 • Zbavit se všech závislostí, zejména pití alkoholu, kouření, sledování televize a sociálních sítí

JINÝMI SLOVY „EVERYTHING, BUT NATURAL“

CHCETE SI TAKÉ ZVÝŠIT IMUNITU A ZLEPŠIT ZDRAVÍ?

Toužíte po chvilce pro sebe a osobní péči? Pojeďte si společně se mnou odpočinout na REGENERAČNÍ VÍKEND, kde jediným platným zákonem je klid a harmonie. V nádherném prostředí uprostřed vyladíme mysl a těloDopřejeme si masáž a bylinnou terapii. V úzkém kruhu si popovídáme o principech zdraví a ušijeme zdravý životní styl každé z vás na míru. Jsou jen 4 místa, tak neváhejte

VÍCE INFO A REZERVACE: http://bit.ly/REGENERACNI-vikend  

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 3. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 29. 3. 2020

super

Odpovědět
Balu
Balu 27. 3. 2020

Dobry den, velmi pekne napsano, se vsim souhlasim, ale nemohu souhlasit s nasledujicim: "Jíst jen to, co roste, vyškrtnout ze svého jídelníčku kávu, maso, cukry a tuky". Proc? protoze je velmi zavadejici. Kava ? pokud jste tehotna chapu, ale jinak? muzete prostudovat zde v sekci zdravi https://cs.wikipedia.org/wiki/K%C3%A1va tuky? opet zavadejici. Ktere tuky jsou telu prospesne a dokonce bez kterych nemuzeme byt vs ostatni tuky, je treba si neco precist/nastudovat, z verohodnych zdroju a podlozenych informaci. Nelze rici obecne "tuky". Bez urcitych tuku bychom totiz byt nemohli. Ono jak je to s cukry a jejich delenim, je take slozitejsi a je nutno nastudovat. Ale zde chapu ze myslite obecne pridany cukr/slazeni bez ktereho se jiste obejdeme a bude nam lepe.

Odpovědět
SAMA SEBOU.
SAMA SEBOU. 4. 2. 2019

Držím palce! Ať jste zdravá jako rybka

Odpovědět
konatovka
konatovka 1. 2. 2019

Právě díky zdravému stylu a hlavně stravě bez cukru a tuků a každodennímu pohybu mám imunitu v pořádku. Jsem 11 let v důchodu a neznám respirační nemoci a chřipku jsem měla pouze jednou za tuto dobu a to jsem zvládla i bez lékaře.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 322
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.