Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Jana Freigangová
Vloženo 19. 9. 2019
Líbí se mi

Trochu jiná lékárnička

avatar
Jana Freigangová
Vloženo 19. 9. 2019
Líbí se mi
Trochu jiná lékárnička

Trochu jiná lékárnička

Podzim nám klepe na dveře, děti se vrátily do školek a školních lavic. Do kolektivů, kde se to za chvilku začne hemžit prskajícími a smrkajícími jedinci. Jste na to připraveni? Možná ano… Možná máte v lékárničce připravené sirupy na kašel a horečku, tablety na bolesti, spreje do nosu, mastičky na odřený nos a v neposlední řadě spoustu všelijakých vitamínů. Takovou lékárničku nemáte šanci ani zavřít při počtu produktů a jistě to všechno stálo spoustu peněz. Co to zkusit jinak???

RÝMA, NACHLAZENÍ A CHŘIPKA S TIANDE

TianDe je podpůrná léčba, při vážnějších stavech vždy vyhledejte odbornou lékařskou péči. Tento přehled je mnou vytvořená první pomoc při různých problémech. Doporučuji na základě vlastní zkušenosti.

- KAŠEL – Slavitonem (více než 94% přírodních látek) mažeme hrudník a záda v oblasti průdušek, můžeme použít i Orthophyt (více než 96% přírodních látek) na prohřátí. Na hrudník lepíme proužek Jian Kang, případně použijeme detox náplast, opět v oblasti průdušek. Fytonáplasti ani detox náplast nikdy nelepíme na štítnou žlázu, do oblasti srdce a na lymfatické uzliny.

- TEPLOTA – při zvýšené teplotě mažeme Slaviton na chodidla a zápěstí.

- ODŘENÝ NOS – při zarudnutém/odřeném nose používáme jeden z těchto produktů: kelímek Fucoidan, bílý hadí pytlík, pytlíček aloe vera, talisman nebo mně se osvědčily gelové masky na obličej (vůbec k podráždění díky hydrataci nedošlo)

- BOLEST HLAVY – čelo mažeme Slavitonem, na týl hlavy, čelo a spánky lepíme malý čtvereček/proužek náplasti Wutong/Jian Kang.

- BOLEST V KRKU – z natural veil deodorantu (alunit – 100% přírodní produkt) si uděláme roztok (alunit otevřeme a po dobu několika vteřin/minut namáčíme ve vodě – čím déle namáčíme, tím je roztok silnější). Roztok kloktáme, nepolykáme! Na krk použijeme suchý obklad z jemné péče (slabší), nebo energie života (silnější). Obklad přilepte například na šátek či plenu, lehce ji navlhčete vodou a přiložte (nepřikládáme nikdy na štítnou žlázu). Můžeme použít i Fytosprej s propolisem (bez alkoholu, na bázi vody, 100% přírodní propolis) – vstříkneme několikrát během dne do úst.

- RÝMA A NACHLAZENÍ – opět používáme roztok alunitu na kloktání, nebo stříkání do nosu. Roztokem můžeme vystříkávat i nos/ucho. Čelo natíráme Slavitonem. Na nos můžeme lepit náplast Jian Kang – proužek na kořen nosu, pod nos či na čelo. Při možném zánětu v uchu lepíme proužek Jian Kang za ucho a před ucho.

- BOLEST SVALŮ A KLOUBŮ – bolavé místo prohříváme masáží pomocí fytogelu Orthophyt. Používáme bederní a krční pásy s bodovou turmalínovou vrstvou.

- OSLABENÁ IMUNITA, ÚNAVA – připravíme si solnou koupel nohou – v teplé vodě v lavoru rozpustíme Talasso, nebo sůl na nohy a ponoříme je do připravené lázně na cca 15-20 minut. Pijte zázvorový čaj. Dopřejte si detoxikační kúru – min. 10 dní lepíme na noc na chodidla detoxikační náplasti Master Herb.

Zajímá vás více informací? Chtěli byste se na něco zeptat? www.yona.cz

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 26. 5. 2020

Odpovědět
Jasper
Jasper 22. 9. 2019

S touto značkou zatím nemám žádné zkušenosti , i když jsem o ní hodně slyšela

Odpovědět
avatar
Jana Freigangová 23. 9. 2019

Rádi Vám značku představíme a ukážeme jakou sílu má. Věřím, že v naší facebookové skupince by se Vám líbilo.

lemur
lemur 21. 9. 2019

Odpovědět
avatar
Jana Freigangová 21. 9. 2019

Majina
Majina 20. 9. 2019

TianDe bude u nás už v domácej lekárničke výtaná značka.

Odpovědět
avatar
Jana Freigangová 21. 9. 2019

Děkuji za Váš zájem. Pokud byste potřebovala pomoci, měla zájem o slevu na produkty, nebo měla jakoukoli otázku, budu ráda za Vaši zprávu.

hudlenka
hudlenka 19. 9. 2019

používám TianDe již přes rok a půl a jsem velmi spokojena

Odpovědět
avatar
Jana Freigangová 19. 9. 2019

To mne velmi těší. Děkuji za Váš komentář.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 091
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.