Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťula Pajerová
Peťula Pajerová
Vloženo 25. 4. 2016
Líbí se mi

Trápí Vás bolesti zad, kloubů, páteře, hlavy či migrény ?

Peťula Pajerová
Peťula Pajerová
Vloženo 25. 4. 2016
Líbí se mi
Trápí Vás bolesti zad, kloubů, páteře, hlavy či migrény ?

Trápí Vás bolesti zad, kloubů, páteře, hlavy či migrény ?

Ráda bych Vám řekla svou vlastní zkušenost, recept jak to řeším já a má rodina. Jde to i bez chemie.

Při dnešním způsobu života je těžké najít člověka, který neví, co to je bolest zad, šíje nebo kolenou. Většinou se vezme ,,nějaký prášek,, který rychle bolest odstraní. Nemusíte však použít chemii!

Doporučuji vyzkoušet Čínskou medicínu - Fytonáplasti podle starých receptůr. Léčebné náplasti tvoří komplex cenných léčivých rostlin a dalších přírodních složek. 

V mojí osobní lékárničce jsou náplasti jedničkou mezi léky. Pomáhají mi spolehlivě při občasných bolestech hlavy (migrény). Celá naše rodina používá tyto náplasti, hned při projevu mírné bolesti zad, natažených svalů, pohmožděninách atd. Nedávno si syn mojí kamarádky (je mu 10 let) vymknul kotník a náplasti mu skutečně pomohly - chlapec si už za dva dny šel hrát s kamarády, jako by se nic nestalo! Moc ráda je doporučím i Vám.

Účinky : Fytonáplasti odstraňují záněty, zmírňují bolest, zpevńují tkáně a napomáhají obnovit životní energii. Náplasti Wutong a Jian Kang lze používat samostaně nebo společně s komplexní léčbou onemocnění pohybového aparátu. Používají se jednorázově i formou kúr. Doporučená kúra používání náplastí se volí individuálně, orientačně trvá 20-25 dní.

Způsob použití : Náplasti se lepí na místo, kde pociťujeme problém/bolest, otok, namožený sval apod./ můžeme ustříhnout cca 1,5cm široký proužek náplasti a nalepit z obou stran kolena atd. Před nalepením důkladně očistíme místo a necháme působit cca 8-12 hod. 

Složení : Fytonáplasti jsou náplasti nasáklé rostlinnými extrakty a oleji. Obsahují tyto aktivní složky : výtažek z chvojníku, zázvorový olej, výtažek z anděliky, ženšenu, skořicový olej, kafrový olej, mentol, kalafuna, výtažek z plaménku, olej ze světlice barvířské, červená pryskyřice z dračice (tzv. dračí krev) atd..

Více o Fytonáplastí zde

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

trápí

Odpovědět
gustawka
gustawka 27. 4. 2016

Bohužel ano,a hodne

Odpovědět
jana350
jana350 26. 4. 2016

to mne zajímá a zkusím

Odpovědět
Peťula Pajerová
Peťula Pajerová 13. 3. 2017

hudlenka
hudlenka 26. 4. 2016

taky by se nám doma hodily

Odpovědět
sipeji
sipeji 26. 4. 2016

určitě stojí za zkoušku

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 288
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.