Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

KamilaK
KamilaK
Vloženo 24. 5. 2019
Líbí se mi

Těšíte se na letní grilování? Víte, jak si připravit domácí RADLER?

KamilaK
KamilaK
Vloženo 24. 5. 2019
Líbí se mi
Těšíte se na letní grilování? Víte, jak si připravit domácí RADLER?

Těšíte se na letní grilování? Víte, jak si připravit domácí RADLER?

Po zimě vyčistíme gril

Přichází okamžik, kdy po zimě vytáhneme na terasu či na zahradu domácí gril. Ale nestačí jen utřít pavučiny a rozpálit oheň pod roštem v domnění, že všechny bakterie a nečistoty zničíte. Je jedno, jestli vezmeme na pomoc ekologický čistič grilu ve spreji nebo rošt naložíme do lázně s jedlou sodou.

Může být grilování zdravé?

Moderní elektrické grily hlídají úpravu pokrmů skoro sami, plynové zase spustíme a bez čekání můžeme začít grilovat. Tradiční gril na dřevo a uhlí vyžaduje více času a zručnosti k přípravě ideální teploty. Nejzdravější variantou v současnosti je grilování na horkých kamenech. A nezapomeňte k masíčku na zeleninu a zdravé jogurtové dipy. Pak bude naše stolování pod širým nebem bez chybičky.

Zachutnal vám nápoj zvaný cider nebo radler? Víte, jak si ho připravit?

Radler je pivo s limonádou a ovocnou příchutí, které osvěží a zažene žízeň. Cider je oproti tomu prokvašený jablečný mošt s obsahem alkoholu.

Jak si připravíte domácí citrónový radler?

Do většího džbánku nalijeme trochu perlivé vody a za pomoci citrónové šťávy bez dužin a pecek s třtinovým cukrem vyrobíme silnou citronádu. Tu opatrně naředíme půl litrem světlého piva typu ležák a podle chuti dolijeme perlivou vodou. A je to. Ať vám chutná a zažijete příjemné léto a grilování.

Zdroj obrázků: pixabay.com

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 29. 5. 2020

Odpovědět
avatar
Macina Nováková 23. 4. 2020

Tyjo, díky za tip. To v létě určitě vyzkouším. Já mám třeba grilování hrozně ráda. Je ale pravda, že ten gril, co doma máme už nění nic moc. Bavili jsme se s manželem, že bychom letos koupili nějaký lepší. Špatně nevypadají třeba ty peletové, které mají tady https://www.grilguru.cz/peletove-grily

Odpovědět
sasidlo
sasidlo 22. 4. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 12. 4. 2020

Odpovědět
avatar
Alena Otilová 12. 4. 2020

My už jsme letošní grilovací sezónu zahájili. Je super, že je konečně tak krásně a můžeme být víc venku. Minulý víkend jsme si konečně opekli i hermelíny a poseděli jsme venku. Vloni na podzim jsme se rozhodli pro vybudování terasy na klíč od https://www.biwood.cz/terasy/terasy-na-zakazku a do zimy byla hotová, takže letos si ji můžeme užívat už od jara.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 955
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.