Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Martina | ŽENA s.r.o.
Martina | ŽENA s.r.o.
Vloženo 23. 5. 2017
Líbí se mi

Tejpování jako prevence proti úrazům i úleva od bolesti. Naučit se to může každý!

Martina | ŽENA s.r.o.
Martina | ŽENA s.r.o.
Vloženo 23. 5. 2017
Líbí se mi
Tejpování jako prevence proti úrazům i úleva od bolesti. Naučit se to může každý!

Tejpování jako prevence proti úrazům i úleva od bolesti. Naučit se to může každý!

Tejpování neboli taping je metoda, která funguje na bázi lepicích pásek. Ty se aplikují na kůži v problematické oblasti. Tato metoda se často využívá v oblasti sportovní i terapeutické medicíny.

Aby tejp plnil svou funkci co nejlépe, je důležité zajistit opravdu dokonalý kontakt mezi tejpovací páskou a kůží. Základem je suchá a hladká pokožka. Jak na to?

Ačkoliv se na první pohled může zdát, že je to snadné a zvládne to každý, není to tak docela pravda. Můžete si samozřejmě mnoho informací dohledat na internetu, ovšem není nad osobní zkušenost. Efektivní forma, jak se naučit tejpovat v praxi je absolvování kurzu. Zkuste kurz tejpování a budete v obraze!

Pro koho je tejpování vhodné?

Milé dámy, určitě jste si někdy všimly někoho, kdo měl na sobě bílé či barevné pásky. Nemusí to být jen sportovci. Bolesti pohybového aparátu trápí stále větší část populace a určitě to znáte samy. Hodně sportu, málo sportu, sedavé zaměstnání, náročné zaměstnání. Prakticky všechno vede k bolestem zad, kloubů a svalů. A právě tejpování bývá často první volba, protože nebolí, nejde o žádnou chemii do těla a navíc má své výsledky. Můžete si vyzkoušet například tejpování kolene nebo tejpování kotníku či jiné části vašeho těla.

Nejčastěji taping volí sportovci aktivní i příležitostní, dále pak hudebníci a celkově aktivní lidé. Je to metoda, která pomáhá různým zraněním a bolestem předcházet a v případě potřeby je také léčit. No řekněte samy, nebylo by skvělé se něco podobného naučit a neplatit za aplikaci spoustu peněz, nehledě na ztrátu času? Máme pro vás skvělý tip! Pojďte na kurz tejpování.

Tejpování není žádná věda aneb jak se to snadno naučit v praxi?

Pokud vás taping zaujal a už dlouho přemýšlíte o tom, jak se tuto metodu naučit, nyní máte skvělou příležitost. Zúčastněte se kurzu tejpování pod vedením Jana Koukala. Je třeba se přihlásit včas, protože počet účastníků je omezený. Máte jedinečnou možnost dozvědět se o tapingu maximum informací a hlavně se to naučit prakticky používat.

Po ukončení kurzu navíc získáte certifikát o absolvování. A pro koho je vhodný? Pro každého! Samozřejmě největší zájem o něj mají zdravotníci, maséři, ale také kosmetičky, pedikérky i lidé, kteří chtějí ulevit od bolesti sobě a svým blízkým. Neváhejte! A pozor, můžete využít také ubytování za výhodnou cenu.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 16. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

Odpovědět
Glady
Glady 20. 6. 2017

potřebovala bych zatejpovat loket

Odpovědět
jarlami
jarlami 25. 5. 2017

ono to není jen o tom,chytnout pásku a něco někam nalepit,chce to fakt vědět o tom něco víc

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 234
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.