Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Johanka Kotěšovcová
Vloženo 8. 10. 2019
Líbí se mi

Tajuplný podzim v Aquapalace Praha

avatar
Johanka Kotěšovcová
Vloženo 8. 10. 2019
Líbí se mi
Tajuplný podzim v Aquapalace Praha

Tajuplný podzim v Aquapalace Praha

Prodlužte si léto a zažijte tajuplný podzim s kouzelníky a piráty v teple za zvuků mořského vlnobití. Každý víkend jsou pro děti a dospělé ve Vodním světě připraveny tematické animace a další doprovodný program.

 Tajuplný podzim:

5. – 6.10.2019 VELKÁ ČESTLICKÁ ANEB DOBRODRUŽNÝ ZÁVOD DVOJIC

Zasoutěžte si se svými rodiči nebo kamarády v Paláci pokladů. Dobrodružná soutěž, plná objevování, a pro větší také zdolávání vodní opičí dráhy. Zažijte jedinečnou atmosféru a vyhrajte zajímavé ceny!

12. – 13.10. ZA TAJEMSTVÍM PIRÁTSKÉ LODI AQUAPALACE PRAHA

Objevte tajemství pirátské lodi. Čeká Vás dobrodružné putování za ukrytým pokladem, pirátské tance nebo souboj námořníků.

19.- 20.10. MAGICKÝ VÍKEND PLNÝ KOUZEL A PŘEKVAPENÍ

Kdo alespoň jednou nesnil o tom, že by si přičarovat své přání? Na magickém víkendu plném kouzel a překvapení, Vás naučíme základům kouzelnického umění, a budete moci kouzlit i s profesionálními kouzelníky.

26.10. – 30.10 TAJUPLNÉ PODZIMNÍ PRÁZDNINY – VODNÍ ZÁBAVA PLNÁ HER, KOUZEL A SOUTĚŽÍ

Poslední říjnový víkend bude plný tajemna, a pravé podzimní atmosféry. Tematické vodní hry, tvoření z různých materiálů nebo kouzlení, takové budou Tajuplné podzimní prázdniny.

 2.- 3.11. HALLOWEEN V AQUAPALACE PRAHA

Halloween je stále oblíbenější svátek i u nás! Přijďte si užít pravou Halloweenskou atmosféru, masky, kouzla, pavoučí závody a strašidla.

 

Přijďte s dětmi do Aquapalace Praha a objevte spolu s našimi animátory tajemství pirátské lodi. Čekají vás Pirátské tance, rozbouřené moře a závody na pirátských bárkách. Dobrodružné putování za pokladem. Děti shlédnou souboj mezi námořníky i piráty v podobě zábavného vodního póla. A každý den v soutěži o poklad pirátské lodi může někdo vyhrát vstupenku do Aquapalace Praha.

Co vás na podzim ještě čeká ve Vodním světě Aquapalace Praha?

Kromě pirátského programu, si užijete také víkend plný čar a kouzel. Zapojte se do výuky kouzel a staňte se malým kouzelníkem nebo se nechte vnést do magie a tajemství kouzelnického vystoupení.

Kromě tematických víkendů si stále můžete zařádit v dravém proudu divoké řeky, která je stále otevřena. Neuvěřitelnou jízdu plnou překvapení zažijete i na jediném tobogánu v ČR s virtuální realitou. Unikátní Magic tube nabízí 2 druhy jízdy v VR brýlemi a to: Vesmírnou jízdu či Průlet nebeskými zámky.  Vystoupáte tak do nejvyššího místa Aquapalace Praha na start tobogánu MAGIC TUBE. Vyberete si jeden z filmů – Vesmírná nebo Nebeská jízda. Obsluha vám nasadí VR brýle a vy se necháte se unášet na vlnách tobogánu a fantazie.

Užijte si tajuplný podzim zakončený Halloweenem plný dobrodružství, zábavy a poznání. Zažijte ty nejtajuplnější podzimní prázdniny!

VZDUCH 33 °C, VODA 30 °C a ve vířivkách ještě více!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
MajkaM
MajkaM 12. 10. 2019

super, je tam pekne

Odpovědět
lemur
lemur 8. 10. 2019

Prima.

Odpovědět
gustawka
gustawka 8. 10. 2019

super

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 8. 10. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
2 922
testovaných produktů
87 405
registrovaných inspirativních žen
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.