Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Táňa Staňková
Táňa Staňková
Vloženo 30. 4. 2020
Líbí se mi

Svatební den s vizážistkou a 10 rad pro nevěsty

Táňa Staňková
Táňa Staňková
Vloženo 30. 4. 2020
Líbí se mi
Svatební den s vizážistkou a 10 rad pro nevěsty

Svatební den s vizážistkou a 10 rad pro nevěsty

 

Drahé budoucí nevěsty,

jistě se již nemůžete dočkat toho dlouho očekávaného dne, kdy si obléknete Vaše vysněné šaty a budete kráčet směrem k oltáři jako princezna z pohádky.Tento den bude patřit jen a jen Vám Vy si prostě musíte užít 

Jako vizážistka na svatebních zkouškách často slýchávám Vaše příběhy od seznámení s partnerem až po starosti s přípravou svatby. Opravdu toho není málo co řešíte a mnohdy ačkoliv paradoxně se staráte především o druhé a až naposledy řešíte právě sebe a svou vizáž .

Dnes bych Vám chtěla připomenout, že nejdůležitější osobou na svatbě jste právě Vy a Váš budoucí muž. Budete to Vy, kdo bude největší ozdobou na celé svatbě  a já jako vizážistka Vám k tomu mile ráda pomohu  .

 

Co vše budete potřebovat udělat se zajištěním vizáže?

1.Nejprve si určit termín svatby a rezervovat si termín svatební zkoušky. Čím dříve, tím lépe .

 

2.Fotografii vybraných šatů si prosím stáhněte do telefonu nebo mi je pošlete do zprávy či mailu. Vždy navrhuji účes dle stylu šatů.

 

3.Pokud volíte svatební kytici a svatbu budete mít na zahradě či golfovém hřišti, doporučuji stejnými květinami vytvořit ozdobu do vlasů a požádat o ni v čas Vaši floristku. Budete tak dokonale ladit a Vaše fotografie na památku budou přímo skvostné.

 

4.Pokud si nejste jisty, jaký účes a líčení zvolit, nevěšte hlavu, jsem tu pro Vás a na svatební zkoušce Vám osobně ráda pomohu vybrat to nejlepší pro Vás, tak aby jste se cítila co nejlépe.

 

5.Zeptejte se družiček, maminek a hostů zda by měli také zájem o úpravu a líčení. S časovou rezervou se dá zvládnout připravit i Vaše hosty 

 

6.Zdá se mi cena vizážistky příliš vysoká.Ano či ne?

Pro každého je cena jiná. Každá vizážistka si nechá zaplatit za materiál, čas a zhotovení. Každá má ceny jiné a je dobré si určit rozpočet.

Dobrá rada nad zlato zní : Spočítejte si kolik by jste zaplatily kadeřnici ve Vašem okolí plus vizážistku a cestu těchto dvou lidí na Vaši svatbu. No není lepší varianta 2 v 1 ? 

 

7.Jak má vypadat svatební make up? Určitě slavnostně a jemně zároveň , samozřejmě v souladu s Vaší pletí a typem šatů. Pokud si necháte zvýraznit více oči, nezvýrazňujte tolik rty a zase naopak. Skvělým doplňkem jsou nalepovací trsy řas, které Vám oči zvýrazní přirozeně při jakémkoliv líčení.

Make up by měl být voděodolný a vydržet až do pozdních hodin, nejlépe až do samého odlíčení.

Na to jak takový make up vytvořit jsem absolvovala kurz v Asociaci vizážistů a stylistů ČR a mile ráda Vám jej zhotovím  .

 

8. Jaký má vypadat svatební účes?

To je otázka vkusu a rozhodování . Pokud navrhuji nevěstě účes vždy to s ní prvně prokonzultuji. V prvé řadě vycházím z toho jaký typ vlasů nevěsta má, jakou hustotu, jakou délku, jaký tvar obličeje, jaký druh šatů apod. Možností je spousta od hladkých účesů, přes polorozpuštěné až po rozevláté božské vlny .Základem však je dobré zpracování a dlouhotrvalivost. Účes musí zkrátka držet za každého počasí až do rána.

9.Vaším úkolem je o jakékoliv radikální změně vizáže, střihu a barvy vlasů vizážistku informovat v čas .

 

10.Mám si hledat vizážistku pouze ve svém okolí? Určite to není pravidlo, většina vizážistek je zvyklá cestovat i stovky kilometrů za nevěstou. Stačí se jen zeptat .

 

Snad Vám můj článek pomohl a teď už jen zbývá začít řešit termín zkoušky .

 

S pozdravem vizážistka Staňková Táňa

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 28. 5. 2020

Hezké

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 18. 5. 2020

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 3. 5. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 5. 2020

bezva

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 2. 5. 2020

krása .-)

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 358
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.