Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Táňa Staňková
Táňa Staňková
Vloženo 20. 3. 2018
Líbí se mi

Svatební den

Táňa Staňková
Táňa Staňková
Vloženo 20. 3. 2018
Líbí se mi
Svatební den

Svatební den

Asi jako každá nevěsta chcete být tou nejkrásnější v tento Váš velký vysněný den. Jistě pečlivě zvažujete každý váš krok, tak aby svatba byla prostě perfektní a vy okouzlující a oslnivá.

Jaký účes a make up zvolit a vůbec jak to všechno po pořadě naplánovat? Kde hledat vizážistku a dle čeho si ji vybrat?

Přesně s těmito a mnoho dalšími otázkami se zabývá každá budoucí nevěsta. Proto jsem se rozhodla napsat tento článek.

KROK PRVNÍ

Výběr šatů

Nejprve si vyberte svatební šaty. Materiál, styl a střih jsou rozhodující faktory pro vizážistku, která se díky těmto informacím může lépe rozhodnout jaký z mnoha stylů make-upu a učesů bude pro Vás ten nejvhodnější. Pokud je ještě nemáte vězte, že vizážistka Vám dokáže i v tomhle náročném rozhodnutí ochotně poradit, stačí se společně domluvit.

KROK DRUHÝ

Najít vizážistku

V pohodlí domova se usaďte a prohlédněte si fotky prací a recenzí vizížistek.Na sociálních sítí je nyní běžnou věcí,že zákaznice komentují práci vizážistky.Vybrat si vizážistku můžete i zde.

Je určitě pohodlnější najít si vizážistku ve vašem okolí,ale jsou i takové,které jsou mobilní a ochotné přijet k Vám domů.Samozřejmostí je proplacení cesty,jedná -li se o delší vzdálenost.Pokud však máte kamarádku,která Vám vizážistku doporučí z vlastní zkušenosti, tím líp,ale i tak si sjednejte ,,svatební zkoušku” .

KROK TŘETÍ

Domluvte si svatební zkoušku líčení a účesu

Svatební zkouška opravdu není od toho ,aby se na vás ,,rýžovaly peníze” .Je to velice důležitá součást,protože mnohdy trvá svatební zkouška více materiálu a času než v den svatby i za tuto službu je třeba zaplatit.

A jak taková zkouška probíhá? Na zkoušce máte možnost prodiskutovat veškerá Vaše přání, nechat si poradit typ líčení a vyzkoušet například více stylů líčení očí a účesů. V neposlední řadě se vyhnete možným alergickým reakcím, které by určitě žádná z Vás mít nechtěla. Díky zkoušce si tak vizážistka může dokonale připravit veškeré materiály a přijet tak na váš svatební den perfektně připravená a Vy se bez obav necháte jen zkrášlit.

KROK ČTVRTÝ

Proč se platí za zkoušku

Často se stává, že klientky mají tendenci smlouvat o ceně. To ale není úplně adekvátní. Každá vizážistka pracuje s profesionální dekorativní kosmetikou a štětci a ačkoliv se to nezdá a kosmetika je Vám neznámá, do začátku této práce vstupují s velkou investicí, která sahá mnohdy do řádu statisíců. Kromě času stráveného s Vámi je poviností  každé vizážistky pečlivá příprava a dezinfekce materiálu, pravidelné vzdělávání a doplňování materiálu jako jsou vlasové spony k účesu,podložky, umělé řasy či vlasové příčesky, make-upy apod. Nemůžeme opomenout ani internet marketing, správu webových stránek a fotek nad kterými tráví opravdu dost času. Stručně řečeno je opravdu za co zaplatit a věřte, že nebudete litovat vždyť fotky z Vaší svatby budete mít na památku celý život. Tahle investice Vás mrzet nebude.

KROK PÁTÝ

Věřte odborníkům

Často se setkávám na sociálních sítích s hromadou fotek, kde se po svatební zkoušce u kadeřnice/vizážistky fotíte a následně fotku vložíte na Facebook, kde se ptáte široké veřejnosti ,,Co na to říkáte holky?” Následně vznikají xx komentářů, kterými se necháváte možná až příliš ovlivnit. Určitě je fajn zeptat se na názor lidí, ale dejme si ruku na srdce, přece jenom se ptáte úplně cizích lidí, kteří tomuto tématu mnohdy ani nerozumí a fotky focené telefonem nejsou vždy ideální a zkreslují světlo a stíny. Důležité je, jak se cítíte v líčení a účesu Vy sama. Jednejte tak především dle sebe sama. Budete to právě Vy a nikdo jiný, kdo bude make up a účes na hlavě mít . Zeptejte se raději rovnou odborníka a ušetříte si tak čas, který trávíte nad čtením nekonečných komentářů od široké veřejnosti.

Vizážistka dokáže skvěle zhodnotit Váš stav pleti, obočí a vlasů. Může Vám tak skvěle doporučit vhodnou péči pro vaši pleť nebo dobrou kosmetičku či kadeřníka na dobarvení vašich vlasů. Mnohdy má přehled o svatebních salonech a dokáže doporučit i tenhle druh servisu. Berte ji zkrátka jako vašeho ,,beauty adviser” .

Nezapomeňte se zeptat na cenu za služby vizážistky. Cenu si určuje každá vizážistka sama a neexistuje jednotný ceník. Cena se může navýšit třeba o další líčení a česání družiček. Slušnost je zaplatit finační zálohu za předem domluvenou zkoušku, Chcete mít přeci jistotu rezervace  .

Tak teď už Vám přeji jen hodně štěstí .

S úctou Staňková Táňa 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 10. 4. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 30. 3. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 213
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.