Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Šárka Kučerová
Šárka Kučerová
Vloženo 7. 6. 2016
Líbí se mi

Jaké je Tvé POSLÁNÍ? Tvé MÍSTO V ŽIVOTĚ?

Šárka Kučerová
Šárka Kučerová
Vloženo 7. 6. 2016
Líbí se mi
Jaké je Tvé POSLÁNÍ? Tvé MÍSTO V ŽIVOTĚ?

Jaké je Tvé POSLÁNÍ? Tvé MÍSTO V ŽIVOTĚ?

Tak vykroč! Jdi a najdi to!

Najdi to místo, kde se propojí to, po čem nejvíce toužíš, s tím, po čem tento svět skutečně hladoví. Najdi svůj dar! Najdi to, v čem jsi jedinečná a nenahraditelná! Najdi to, co dokážeš proměnit, naplnit, ukázat, vnímat či vidět pouze Ty! Vím, že vidíš a vnímáš spoustu věcí. To Ty tomu občas nechceš uvěřit nebo si nalháváš, že to, co vidíš, se Ti jenom zdá. Že skutečnost je jiná. Snažíš se přesvědčit samu sebe, že to druzí či většina má ten „správný“ pohled. Ale kdo má právo rozhodnout, jaký přístup k životu je ten „správný“? Nenech se zotročit tlakem, který na Tebe vyvíjí okolí. Tlakem, kterým Tě tlačí celá společnost. Nenech se ubít požadavkem výkonnosti.. Protože pokud se řídíš všeobecnou představou o výkonu, cítíš, že to pomalu ale jistě umrtvuje Tvoji duši.

Ale tohle přeci nebyla Cesta pro Tebe! Ty máš zářit! Tančit, zpívat, jásat! Prostě ŽÍT! Skutečně žít! Možná tanec nesnášíš, jsi přesvědčena, že zpívat neumíš, a nemáš ráda moc exprese.. Však to byl pouze obraz pro to, jaký pocit bys mohla cítit, kdyby ses odhodlala vydat na Cestu, na kterou Tě to táhne.. Prostě jdi a najdi to, čím Tvé srdce ožívá!

Projdi skrz všechen Strach, který Tě ochromuje, přes pochybnosti, že nějakou jedinečnost a dary v sobě máš.. Musíš se rozběhnout proti ohni! Neustále se totiž přibližuje.. Pokud zůstaneš stát na místě, stráví Tě v každém případě. Pokud se však rozhodneš běžet, může se stát, že se zraníš..  Možná úplně zahyneš.. Ale lepší vidět umírat své sny s vědomím, že jsi udělala maximum pro jejich naplnění než nečinně stát a pouze přihlížet, jak se pálí list po listu Knihy Tvého Života dřív, než byl jediný z nich napsán. Každý oheň někde začíná a končí. Proto se rozběhni naplno a máš víc než naději, že doběhneš na konec, kde se budeš moci znovu pořádně zhluboka a svobodně nadechnout! Rozhodni se udělat první krok! Ne zítra, ne „až“, ale právě TEĎ!! Odlož stránky, které právě čteš, vstaň a vykroč směrem k Cíli! Vykroč na Cestu! Začni klidně od prostředka, ale ZAČNI! Rozhodni se, udělej první krok a uvidíš, že najednou ucítíš sílu, o které jsi ani netušila, že ji máš! Přestaň si stěžovat. Přestaň čekat na lepší podmínky. Přestaň se vymlouvat. Přestaň bránit sama sobě. Nepodléhej svým obavám. Vykašli se na to, co řeknou nebo si budou myslet ostatní. Nikdy se nemůžeš zavděčit úplně každému. Tak na to přestaň plýtvat svůj drahocenný čas, který je omezen.

Rozhodni se znovu věřit své intuici, svému srdci. Ono ví, na které Cestě nalezneš Naplnění…

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 24. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

super

Odpovědět
Jana101
Jana101 18. 6. 2017

Moc pěkný článek, super, asi každý má šanci to najít, ale je to těžké. Důležitá je alespoň ta snaha a nenechat se udolat davem a kolektivním vědomím.

Odpovědět
Šárka Kučerová
Šárka Kučerová 18. 6. 2017

Přesně tak!!

Šárka Kučerová
Šárka Kučerová 18. 6. 2017

Přesně tak!! :-

janinovako
janinovako 12. 6. 2016

Myslím, že už jsem "shořela". Nemůžu najít cíl...už dlouho....

Odpovědět
Šárka Kučerová
Šárka Kučerová 12. 6. 2016

Moc mě mrzí, že se takhle cítíte, Jani... Objevit svůj cíl je to nejdůležitější, ale zároveň nejtěžší v životě... Protože bez toho cítíme, že je náš život jen "plácáním" beze smyslu a hrozně to člověka vyčerpává, vysává... Kdybyste si o tom chtěla kdykoliv promluvit a podívat se na to i z jiné perspektivy, určitě se ozvěte ((Teď to prosím neberte tak, že bych si chtěla dělat reklamu.. Ale jako opravdový zájem )) Přeji Vám jen to dobré!!

janinovako
janinovako 13. 6. 2016

Ano to je úplně přesné, že mi můj život přijde beze smyslu...a je to vyčerpávající.

k.eva
k.eva 12. 6. 2016

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 367
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.