Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Pavlína D.
Pavlína D.
Vloženo 10. 1. 2017
Líbí se mi

Sladké překvápko pro Vás na Valentýna, kterému nelze odolat

Pavlína D.
Pavlína D.
Vloženo 10. 1. 2017
Líbí se mi
Sladké překvápko pro Vás na Valentýna, kterému nelze odolat

Sladké překvápko pro Vás na Valentýna, kterému nelze odolat

ŽENY, ŽENY, ŽENY,

gratuluji k tomu, že máte přítele nebo manžela. Mám pro Vás něco, čím byste Vašeho milého mohly překvapit. A vy ŽENY, které jste single, nezoufejte, pro Vás je tento tip také! Protože tento mls si můžete vychutnat také třeba s kamarádkou, maminkou, babičkou nebo jen tak vy, sama. Dovolte si to

Den svatého Valentýna, který připadá na 14. února slaví mnoho zamilovaných na celém světě. Vzájemně se obdarovávají různými valentýnskými dárky. U nás je tento svátek spíše příznakem současné moderní doby.
Tradice oslav svatého Valentýna je však prastará, jako legenda o něm. Odkud pochází? Ve starém Římě žil katolický kněz Valentýn, se kterým se pojí mnoho zajímavých legend. Jednou z nich je, že měl léčivé schopnosti, druhou pak, že uzdravil nevidomou dívku. Spříznění našel u křesťanů, kteří to považovali za zázrak, naopak pohany tím rozhněval. Nejznámější legendou je ale ta, že oddával potají mladé zamilované páry. K této legendě se pak svátek Svatého Valentýna váže.
Co by to bylo za svátek zamilovaných bez dárku a něčeho sladkého na zub? Mlékárna Valašské Meziříčí pro tuto příležitost připravila dva láskyplné recepty pro zamilované páry. Ostatně přísloví, že láska prochází žaludkem, toto spojení jen dokládá.

K příležitosti 14. února, svátku zamilovaných, připravila Mlékárna Valašské Meziříčí dva sladké recepty Valentýnský dort a Jahodový pohár za použití Kysané smetany z Valašska," říká Ing. Radka Benešová Marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. Kysaná smetana z Mlékárny Valašské Meziříčí má široké uplatnění jak v teplé, tak i studené kuchyni, proto je oblíbená i u našich zákazníků," dodává Radka Benešová.

A zde máte odkazy na výborné dva recepty:

 

Jahodový pohár

Valentýnský dort

 

Ať Vám chutná  

Pavlína

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 18. 6. 2020

Odpovědět
avatar
Ivana Navrátilová 31. 1. 2020

Jéé, hned bych si dala. Valentýn se blíží a musím říct, že jsem docela zvědavá, čím mě letos můj muž obdaruje. Minulý rok to byla trefa do černého. Ví totiž moc dobře, jak ráda mám ocelové šperky, tak mi koupil takové pěkné náušnice z https://www.sperkyleclay.cz/67-ocelove-sperky-z-chirurgicke-oceli jsem moc zvědavá s čím příjde letos.

Odpovědět
Clairest
Clairest 17. 1. 2018

Nemám se s kým podělit, ale sama sobě bych si něco upéct mohla

Odpovědět
Pavlína D.
Pavlína D. 10. 2. 2017

Děkuji Dámy a pánové..

Odpovědět
lemur
lemur 8. 2. 2017

Hezké čtení. Dobrá mňamka.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 751
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.