Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Amanda
Amanda
Vloženo 1. 12. 2020
Líbí se mi

Sauna Infinit Sen

Amanda
Amanda
Vloženo 1. 12. 2020
Líbí se mi
Sauna Infinit Sen

Sauna Infinit Sen

Jen pár minut od Prahy a přitom uprostřed malebné kopcovité krajiny plné lesů, luk, pastvin a rybníků... nové centrum Infinit Sen, snad již v lednu 2021.

V truhlách se bude ukrývat 5 saunových kabin.. Každá z nich naláká na svůj poklad -med, bylinky, ovoce či další poklady.

 

 

 

 

Centrálnímu prostoru zahrady bude dominovat strom života plný zářivých světlušek...

 

Ve vnitřní relaxační zóně, která připomíná zámeckou oranžerii, se bude moci odpočívat na lehátkách či zahnat žízeň a hlad u fresh baru.

 

Prosvětlená stěna plná bylinek. Výparník nad kamny se bude naplňovat bylinkami, jejichž vůně zpříjemní relax v bylinkové sauně

Sadová sauna? Dominantou budou zavěšené dřevěné dýhy, které svým pohybem a hrou světla a stínu budou připomínat ovoce a lístky na stromě.

Panoramatická finská sauna s výhledem na ochlazovací jezírko vás již brzy vtáhne do krás naší tajemné zahrady plné saunových truhel.

Jednou z prohříváren, které se v Infinit Sen budují, je medová sauna. Pro její interiér nám byly inspirací medové plástve ukryté pod skalními převisy, kam včely bezpečně med ukrývají.

Pátá sauna bude nejprostornější prohřívárnou v naší tajemné zahradě. Centrální prostor zvýrazní jemně nasvícená kamna a program doplní saunové ceremoniály.

 

A kde?

 

Hotel Sen v Senohrabech u Prahy.

 

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 2. 12. 2020

Pěkné.

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 1. 12. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 752
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.