Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Petra - Energy places
Petra - Energy places
Vloženo 1. 5. 2020
Líbí se mi

Růženín – kámen lásky

Petra - Energy places
Petra - Energy places
Vloženo 1. 5. 2020
Líbí se mi
Růženín – kámen lásky

Růženín – kámen lásky

Růženín je již od pradávných dob pověstný pro svoje schopnosti a užíván jako kámen lásky a srdce. Ovšem v dnešní době prudkého technického rozvoje, který bezprostředně ovlivňuje znečištění našeho životního prostředí, plní naši potravu jedy a elektromagnetickým smogem, funguje růženín jako výborný neutralizační kámen právě na tyto negativní vlivy.

Růženín poznáte podle jeho jemných růžových tónů a probouzí v nás něžné city, jemnost, přátelství a nesobeckou lásku. Dělá velice dobře srdeční čakře a opravuje zde i staré křivdy (hlavně ty z dětství).

Jedná se o jemný kámen. Jeho energie je jako pohlazení z čisté lásky.

Já ráda používám růženín i při situacích, kde drhne komunikace. Je to dobrá prevence vzteklých reakcí. Zároveň je růženín skvělý na podporu kreativní činnosti a tvorby. Takže jestli toužíte skládat písně, hrát na nějaký hudební nástroj, stát se spisovatelem atd. tak je růženín ten správný parťák pro vás.

A kde by neměl růženín chybět? No přeci v ložnici, nejenom jako kámen podporující harmonický vztah. Ale hlavně pro jeho schopnost rušit působení elektromagnetického smogu a působení WIFI. Takže se budete budit více odpočatí a klidnější.

Můj tip: Kousek růženínu nejdříve opláchněte pod tekoucí vodou a potom ho následně dejte do karafy s vodou a nechte ho tam půl hodiny působit. Voda převezme vibrace a energii růženínu a přenese do sebe jeho blahodárné účinky. Tato růženínová voda je známá svým blahodárným vlivem na kožní problémy. Výborně odbourává jedy v těle a pomáhá jemné detoxikaci organismu.

Používání: u růženínu pozor… na přímém slunci má tendenci světlat. Takže pokud nemáte tento kámen na sobě nebo ho nepotřebujete použít k nějakému rituálu, tak ho ukryjte nejlépe do nějaké uzavřené krabičky či měkkého látkového sáčku. Dobíjejte zásadně buď u plamene svíčky či za svitu měsíce. Nikdy ne na přímém slunci.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sasidlo
sasidlo 2. 6. 2020

Odpovědět
jitkakytka
jitkakytka 19. 5. 2020

jemný kámen, to ano - dala jsem starší vnučce srdíčko z růženínu

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 18. 5. 2020

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 3. 5. 2020

krásný kámen

Odpovědět
Denča75
Denča75 2. 5. 2020

růženin je krásný a zajímavý kámen

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 129
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.