Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Revoluce v nutrikosmetice má název TRUVIVITY

Eliška Martynek
Eliška Martynek
Vloženo 2. 12. 2016
Líbí se mi
Revoluce v nutrikosmetice má název TRUVIVITY

Revoluce v nutrikosmetice má název TRUVIVITY

V únoru tohoto roku byla na náš trh oficiálně uvedena značka výrobků péče o pleť TRUVIVIVTY by NUTRILITE. Odborníky, kteří si tento úkol vzali za své, jsou paní Zuzana Gavendová (školitelka kosmetiky ARTISTRY) a RNDr. Pavel Suchánek (výzkumník v oblasti výživ v IKEMu a školitel potravinových doplňků NUTRILITE). TRUVIVITY je zjednodušeně řečeno kosmetika v tabletách z poměrně nové kategorie produktů, které můžeme zařadit pod pojem nutrikosmetika.

Co je nutrikosmetika

Nutrikosmetika je relativně nový segment, který zahrnuje doplňky stravy, jejichž účelem je podpořit fungování a strukturu pleti. Jedná se o novou kategorii výrobků v oblasti krásy, které fungují zevnitř, aby zlepšily vnější vzhled pleti. Vlastně taková kosmetika v tabletkách, která se nachází někde na průsečíku mezi péčí o pleť a doplňky stravy.

Jak funguje TRUVIVITY

TRUVIVITY je dvousložkový program na péči o pleť zevnitř. Na den ochranný nápoj, na noc regenerační tobolky. Obsahuje extrakty z kustovnice čínské, šípkové růže a hroznových semínek. Výtažky z hroznových semínek a šípků spolu s vitamínem C přispívají k ochraně buněk před působením volných radikálů. Vitamín C také napomáhá tvorbě kolagenu. Výrobek obsahuje i obilné ceramidy, které tvoří jakousi pomyslnou bariéru, která uvnitř pleti udržuje vodu a zároveň pleť chrání před vysušováním. Přestože se jedná o výrobek z pšenice, je TRUVIVITY by NUTRILITE čistě bezlepkový produkt.

Stejně jako celé naše tělo, je naše pokožka tvořena buňkami, jejichž životnost je omezena. Každá buňka za svůj život podstoupí určitý počet dělení a pak buňky umírají. Při studiích se zjistilo, že doba mezi dělením buněk se dá prodloužit úpravou životosprávy. TRUVIVITY slouží jako výživa buněk, která tomuto procesu prodlužování pomáhá.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
Ovace
Ovace 2. 12. 2016

Bezva

Odpovědět
Amanda
Amanda 2. 12. 2016

No vida

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 591
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.