Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Wewerka
Wewerka
Vloženo 16. 3. 2018
Líbí se mi

Pulčínské ledopády

Wewerka
Wewerka
Vloženo 16. 3. 2018
Líbí se mi
Pulčínské ledopády

Pulčínské ledopády

Zdravím Vás,kteří rádi vyrážíte po vlastních na krásné místa česka.

Pozvu Vás do kraje,který mám moc ráda,na místo které lze navštívit jen v tomto zimním období.Přesně od 1.1. do 31.3. ,tak s návštěvou nemeškejte.Další příležitost bude zase až za rok.Místo je chráněné a omezení je kvůli místní fauně a floře jak se blíže dočtete na místě.

Jde o Pulčínský ledopád ke kterému se dostanete bud' od rozcestí před obcí Lidečko (okr. Vsetín) po modré turistické značce,asi 3 až 4 km krásnou procházkou z části podél zamrzlého potoka.Dojdete k Pulčínským skalám,které pokud jste je ještě nenavštíli si určitě naplánujte na příště.V zimě a za deštivého počasí nedoporučuji,kvůli kluzkému povrchu.Za slunečných dnů si užijete skály mnohem více.Takže skály minout a držet se dále modré,na dalším rozcestí už se pak pohybovat podle dřevěných cedulek s nápisem Ledopády.

Další možností je vyjet autem až do Pulčína,kde auto zaparkujete (myslím že je parkování zpoplatněno).Z této strany Vás povede červená turistická značka a opět se musíte na rozcestí vydat podle dřevěných cedulích s nápisem Ledopády.

Doporučuju dobrou obuv,potkali jsme i turisty se sněhovými řetězy a byly na místě.Místy je na trase i několik metrů souvislý led.Dále doporučím i svačinu s sebou,při letní návštěvě skal jsme byli nemile překvapeni v Pulčínské restauraci obsluhou i sortimentem.Přiznávám že ted' nevím jak to vypadá,raději jsme na cestu přibalili pořádnou svačinu.

 

At' se výlet líbí,št'astnou cestu a hlavně bezpečně....Wewerka

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sasidlo
sasidlo 2. 7. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 6. 6. 2020

Odpovědět
xxkouckaxx
xxkouckaxx 21. 5. 2020

paráda

Odpovědět
Wewerka
Wewerka 3. 2. 2020

Pokud můžete určitě navštivte,jen letos zatím nic moc mrazy

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 25. 1. 2020

nádhera

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 940
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.