Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Jana Freigangová
Vloženo 6. 9. 2019
Líbí se mi

Proteinové nápoje... Pomocník při hubnutí, nebo zlo?

avatar
Jana Freigangová
Vloženo 6. 9. 2019
Líbí se mi
Proteinové nápoje... Pomocník při hubnutí, nebo zlo?

Proteinové nápoje... Pomocník při hubnutí, nebo zlo?

Zdravé tělo, zdravý duch!

Nikde se nepíše, že zdravé tělo musí být hubené, ALE buďme upřímní. Obezita je příčinou mnoha vážnějších nemocí.

Zvyšuje se zátěž na klouby, vznikají problémy se srdcem, trávicí soustava přestává normálně fungovat, špatně se dýchá, riziko infarktu se zvyšuje...

Takže s nadbytečnými kily do boje!

Všichni to známe, ostatně kdo by nechtěl nějaké to kilo dolů. ALE jak?

Ze všeho nejdříve jsme plní odhodlání a rozhodneme se vynechat všechno sladké ( cukr je přece zabiják číslo 1 ), nejlépe se vzdát všech příloh, pšenice ( zabiják číslo 2 ) a taky omezíme vše nezdravé jako smažené jídlo, fast foody, ...

Ale buďme k sobě upřímní, takhle žít zvládne jen malé procento lidí. Pokud si tento životní styl neudržíme, tak je tady jojo efekt a kila jsou zpátky ani nevíme jak i s bonusem navíc.

Takhle ne!

Ideální je si vybrat takovou cestu ke zdraví, která je trvale udržitelná!

Hubnout se dá pouze jedinou cestou a tou cestou je KALORICKÝ DEFICIT! Neexistuje nic jiného, čím by Vaše váha mohla jít dolů jinak. Na tomto principu fungují veškeré diety. Diety bohužel spoléhají na tak velký kalorický deficit, že prakticky hladovíte. A to je zase špatně...

Jak se z tohoto kruhu vymotat?

Věřte, že je to daleko jednodušší než si myslíte!

Nejsou to jen koktejly na hubnutí, ale každý z nich je ještě zaměřen na jednu oblast našeho těla a jeho obnovu pro správné fungování.

Jsou vyráběné výhradně ze sojových proteinů a obsahují i slunečnicový protein (ten je velkou novinkou na trhu, většina koktejlů od konkurenčních výrobců se vyrábí ze syrovátkového proteinu, který nechutná úplně nejlépe).

Užívání těchto koktejlů má přesně určený postup a to tak, aby koktejly pomohly tělu nastartovat všechny správné procesy a zbytečně tělo nezatížily příliš velkým kalorickým deficitem (pokud je kalorický deficit příliš velký hladovíme, ženy přicházejí o menstruaci,... a to nechceme!).

Stačí vyměnit 2 jídla denně za koktejl a tím si zajistíte přirozený kalorický deficit.


Jaké koktejly máme?

1. ČOKOLÁDOVÝ - nastartuje metabolismus,  večer místo večeře nebo s lehkou večeří (obsahuje spoustu vitamínů a podporují hubnutí). Bez sóji, glutenu, cukru, konzervantů, barviv a syntetických doplňků - produkt obsahuje maximální množství přírodních složek, včetně aminokyselin. Slazen je stévií.

2. JAHODOVÝ - detoxikace tlustého střeva. Koktejl obsahuje silná prebiotika, která čistí střeva (ideální je ho také pít při detoxikaci). Jedna porce obsahuje 11 gramů bílkovin a pouze 50 kcal. S tímto koktejlem získáte optimální váhu s přínosem pro vaše zdraví!

3. BRUSINKOVÝ - zaměřen na srdce a cévy (lidé s nadváhou mají právě v této oblasti často problémy, nebo pokud nemůžete ze zdravotních důvodů sportovat, tak s koktejlem si srdce a cévy podpoříte), navíc obsahuje L- Arginin a podporuje i zrak

4. VANILKOVÁ ZMRZLINA - zaměřen na klouby a chrupavky  ( obsahuje hydrolizovaný kolagen, který je skoro 100% vstřebatelný).Koktejl-mix také obsahuje přírodní aminokyseliny BCAA, jež jsou nezbytné pro tvarování těla.

 

Více informací na www.yona.cz

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 7. 9. 2019

Odpovědět
avatar
Jana Freigangová 7. 9. 2019

libka5
libka5 6. 9. 2019

Mě by zajímalo, zda nejsou proteinové výrobky škodlivé lidskému zdraví. Může se ukázat za několik let, že to není to pravé ořechové. A zda to není jen marketinkový tah. Chtěla bych se mýlit.

Odpovědět
avatar
Jana Freigangová 6. 9. 2019

Zde se můžete podívat na rozsáhlé informace. https://www.youtube.com/watch?v=5B8mKtxhbfM asi zde nemá cenu spekulovat. Můžete si svůj názor udělat sama.

Tamara
Tamara 6. 9. 2019

Při vší úctě, po mých mnohaletých zkušenostech - pokud si neuděláme pořádek sama v sobě, nenaučíme se střídmosti a přiměřenosti - tak se budeme pořád motat v začarovaném kruhu - kilo sem, kilo tam. A taky, musíme se mít rády a neřešit mnohdy neřešitelné. Zdravý selský rozum, přirozený pohyb, víra v sebe samu a úspěch je zaručen. Trvale. I když připouštím, berličky, které usnadní rozjezdy - proč ne. Hodně štěstí

Odpovědět
avatar
Jana Freigangová 6. 9. 2019

Samozřejmě. Veškeré doplňky stravy jsou pouze doplňkami, proto se tak jménují. Není to samospásný nástroj na všechno. Mnozí si myslí, že jim na všechny problémy stačí jeden produkt, který za ně všechno vyřeší, ale tak to není. Je to pouze pomocník, nástroj, který jim může pomoci, překonat překážku. Důležité je i mít v pořádku lymfatický systém, aby náš metabolismus mohl správně pracovat. Všechno souvisí se vším.

KamilaK
KamilaK 6. 9. 2019

Odpovědět
avatar
Jana Freigangová 6. 9. 2019

ŽENY s.r.o. v číslech

3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
2 922
testovaných produktů
86 961
registrovaných inspirativních žen
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.