Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Adriana Těšínská
Vloženo 26. 10. 2021
Líbí se mi

Prociťte duši přírody

avatar
Adriana Těšínská
Vloženo 26. 10. 2021
Líbí se mi
Prociťte duši přírody

Prociťte duši přírody

Aromaterapie, přesto, že byla kdysi považována za šarlatánství, se dnes stává mnohem více vyhledávanou a čím dále více proniká do našeho každodenního života. Nejenom kvůli vůni esenciálních olejů, ale hlavně kvůli jejich účinkům. Esenciální oleje můžete inhalovat, nanášet na kůži, přidat do koupele nastříkat do místnosti nebo na polštář.

Voní krásně a dokáží toho mnohem více.

Působí antibakteriálně, můžeme je použít ke stimulaci nebo uklidnění, při hojení, na zvýšení imunity nebo například zmírnění bolesti.

Dnes už nemusíme číst vědecké studie, abychom se o těchto účincích přesvědčovali. Téměř každá žena ví, jak účinný je levandulový olej, eukalyptus nebo např. máta.

Účinný posilovač nálady

Čich je nejcitlivější ze všech lidských smyslů. Nosem se látka dostává přímo do našeho mozku - 100% přirozené čisté éterické oleje jsou skutečné energetické balíčky, které rozvíjejí svou individuální účinnost na celkové tělesné i duševní úrovni. Čichem a vdechováním molekul vůně se aktivují určité oblasti mozku. Ty spustí signál, který čichový nerv okamžitě přenáší do našeho limbického systému tam, kde jsou vůní spuštěny naše pocity a emoce a kde lze naši náladu pozitivně ovlivnit. Při vdechování se zároveň účinné látky dostanou do průdušek, plicních sklípků a krevních kapilár a touto cestou pak do jednotlivých orgánů. V krvi je lze přitom prokázat již po patnácti minutách po aplikaci.

Jenom si vzpomeňte na vůně z dětství. Třeba vám vůně připomene prázdniny u babičky a její heřmánkový čaj k snídani. Nebo vám připomene určitou chvíli, kdy jste se cítili dobře. Každý z nás je originální a každý má rád jiné vůně. Vy si můžete vybrat. 

Účinné látky a síla vůně rozhodují i o tom, jak se cítíme a jak se nám ten den bude dařit.

Jak se teď chcete cítit? Posílení, šťastní nebo uvolnění? Nechte se inspirovat sadou aromatických olejů a získáte více pro vaši vnitřní pohodu, více pro váš čich, více pro vaše tělo a váš každodenní život. Přírodní éterické oleje rozvíjejí svou vlastní osobitou vůni, a dotýkají se vaší jedinečnosti. 

To nejlepší z duše přírody

Ráda bych vám představila 8 druhů nesmírně voňavých 100% přírodních esenciálních olejů, ze kterých si během chvilky vytvořte individuálně vonící tělový-masážní olej pro skvělý pocit. Můžete vybírat z nabídky vůní jako: máta, eukalyptus, cedr, pomeranč, tymián, levandule, citron a bergamot. Díky rozmanitosti olejů si snadno najdete své oblíbené. Pokud si chcete vytvořit olej na míru pro vaše čichové buňky nebo potřeby vašeho těla, jednoduše smíchejte pečující olej s esenciálními oleji, protřepejte a je hotovo! 

Pečující olej sám o sobě vám poskytne sametový a pružný pocit pokožky. Díky mandlovému a jojobovému oleji a výtažku z Aloe Vera poskytuje vlhkost a chrání pokožku před vysoušením. V kombinaci s jednotlivými esenciálními oleji zažíváte pocit vůně v nose i na kůži.

Vůni jednotlivých esenciálních olejů si můžete užít i pro provonění místnosti. Můžete použít vůni ve spreji nebo v difuzéru a proměnit tak váš domov v nádherně vonící oázu pohody.

Sada těchto olejů (můžete zakoupit i jednotlivě) nabízí to nejlepší aroma 100% přírodního éterického oleje pocházejícího z duše přírody, abyste mohli nechat své tělo i svou duši rozkvést. 

Éterické oleje pocházejí z těch nejčistších zdrojů na Zemi, přímo z duše rostlin. Rostliny na výrobu těchto éterických olejů se získávají přímo v místě jejich výskytu, a to po celém světě. Dodavatele jsou pečlivě vybíráni, čímž je možno zaručit tu nejvyšší kvalitu. Jedná se o vysoce koncentrované bylinné esence, které se díky svým čistě přírodním, aromatickým a účinným vlastnostem již po staletí osvědčují jako skuteční tvůrci nálad.

Pokud byste měli zájem o konkrétní olej, sadu esenciálních olejů nebo chtěli poradit, napište mi na e-mail: adriana@accesspraha.cz

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 27. 10. 2021

prima

Odpovědět
Svata
Svata 27. 10. 2021

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 27. 10. 2021

mám ráda takové vůně

Odpovědět
avatar
Adriana Těšínská 27. 10. 2021

A tyhle voní opravdu krásně. Dokonce se k nim prodává krásný difuzér

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 491
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.