Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

INSPIRATIVNÍ BYDLENÍ
INSPIRATIVNÍ BYDLENÍ
Vloženo 17. 10. 2021
Líbí se mi

Praha je nejkrásnějším městem světa. Vyhrála mezinárodní anketu Time Out

INSPIRATIVNÍ BYDLENÍ
INSPIRATIVNÍ BYDLENÍ
Vloženo 17. 10. 2021
Líbí se mi
Praha je nejkrásnějším městem světa. Vyhrála mezinárodní anketu Time Out

Praha je nejkrásnějším městem světa. Vyhrála mezinárodní anketu Time Out

Není to Paříž. Nejsou to Benátky nebo Řím. Není to Amsterdam, New York ani San Francisco. Není to Tel Aviv ani žádné jiné město. Nejkrásnějším městem světa je Praha.

Nejlepší města světa

Magazín Time Out pravidelně zveřejňuje žebříčky nejlepších světových metropolí, zohledňuje přitom celou škálu různých parametrů, které určují, jak se v daném městě žije. Letos se v hlavním žebříčku nejlepších měst Praha zařadila do první desítky, zabodovala přitom i svoji krásou. Matička měst ovládla žebříček nejkrásnějších měst světa a ještě navíc získala stříbrné místo v kategorii odpočinku a pohody.

Pokud jde o nejlepší města světa, první příčku žebříčku Time Out letos obsadilo San Francisco, před druhým Amsterodamem a třetím Manchesterem. Praha skončila v celkovém žebříčku, který zohledňuje kvalitu života ve městě, kulturu, gastronomii, vybavenost, ale i udržitelnost nebo kvalitu zeleně, na skvělém sedmém místě.

Globální průzkum mezi obyvateli měst

Magazín Time Out vychází z průzkumu, kterého se letos zúčastnilo 27 tisíc respondentů, obyvatel mnoha světových metropolí. 82 % obyvatel Prahy, kteří se zapojili do průzkumu, považuje českou metropoli za nejkrásnější město světa.

Pražané neoceňují jenom honosné pražské paláce, ale i malebný charakter pražských prostranství, ulic a uliček. Redaktoři Time Out v

Fotoedle oblíbených turistických cílů jako Karlův most či orloj na Staroměstském náměstí, vyzdvihli také romantické nábřeží Vltavy nebo Letenské sady s jejich nádhernými výhledy. Naskýtají se také u ikonického Metronomu, který zdobí Letnou již celých třicet let, přestože původně mělo jít o dočasnou instalaci.

Foto: Pražský Metronom, zdroj: PSN

30 let na trhu realit

Třicet let na trhu realit letos oslavila i společnost PSN, která je vlastníkem a mecenášem Metronomu. Portfolio PSN tvoří i slavný Tančící dům, mrakodrap City Empiria na Pankráci nebo Dům módy na Václavském náměstí. Jde celkem o více než sedmdesát exkluzivních nemovitostí. Další nemovitosti, nemovitosti k prodeji, které by rozšířily portfolio PSN, akviziční tým PSN stále hledá.

Rezidenční projekty PSN rozšiřují pražský bytový fond o nové byty a umožňují zažít krásu a výhody Prahy na vlastní kůži. Chcete-li bydlet v nejkrásnějším městě světa, byty PSN jsou tu pro vás!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sipeji
sipeji 18. 10. 2021

Mám Prahu moc ráda.

Odpovědět
lemur
lemur 18. 10. 2021

Praha je opravdu krásná.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 534
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.