Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Duch
Duch
Vloženo 22. 5. 2020
Líbí se mi

Pocitu těžkých nohou se dá zbavit rychle a elegantně.

Duch
Duch
Vloženo 22. 5. 2020
Líbí se mi
Pocitu těžkých nohou se dá zbavit rychle a elegantně.

Pocitu těžkých nohou se dá zbavit rychle a elegantně.

Dlouhé sezení i celodenní stání je pro nohy velkou zátěží

Tyto obtíže totiž mohou postihnout kohokoliv, kdo má sedavé zaměstnání, musí při práci naopak celý den stát nebo pracuje ve velmi teplém prostředí. Jejich rizikovým faktorem je také těhotenství či nezdravý životní styl. Hledání úlevových poloh nebo aplikace některých přípravků ve formě gelu či krému není v průběhu dne vždy možná, proto je chladivá pěna ve spreji s efektem mikromasáže jejich velmi komfortním a jednoduchým řešením.

Díky spreji přichází úleva rychle

Sprej obsahující diosmin, panthenol, mentol a další zvlhčující složky se po protřepání aplikuje přímo na kůži nohou, případně přes punčocháče. Pěnu lze jemně vmasírovat do pokožky, dokud se zcela nevstřebá. Nohy po jejím použití zůstávají suché bez lepivého pocitu. Přípravek lze používat opakovaně kdykoliv v průběhu dne, a to i dlouhodobě. Efekt mikromasáže a pronikání aktivních látek do nejhlubších vrstev pokožky zajišťuje rychlý nástup účinku a výrazný pocit úlevy.

 

Dopřejte nohám odlehčující chladivý pocit

Rychlý relaxační účinek spreje doprovázený příjemným chladivým pocitem je zajištěn díky patentované technologii mikrobublinkové pěny, která zlepšuje prostupnost obsažených látek do pokožky. Po aplikaci přípravku dochází k jemným šumivým mikroexplozím, které umožní okamžitý a důkladný průnik aktivních látek do pokožky. Tím se sprej liší od gelů a krémů, které nepronikají do nejhlubších vrstev pokožky.

Jednoduché používání kdykoliv během dne

Při každém použití pěny ve spreji stačí aplikovat na nohy několik krátkých střiků. Nádobku je však třeba nejdříve dobře protřepat a při aplikaci držet dnem vzhůru. Při nanášení pěny nezapomínejte ani na kotníky, které si úlevu po celodenním stání nebo sezení zaslouží stejně jako zbytek nohou.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 28. 6. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 24. 5. 2020

Odpovědět
Duch
Duch 23. 5. 2020

super

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 23. 5. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 23. 5. 2020

Super.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 992
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.