Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Johanka Kotěšovcová
Vloženo 17. 7. 2019
Líbí se mi

Péče o tělo a vlasy s Faith in Nature.

avatar
Johanka Kotěšovcová
Vloženo 17. 7. 2019
Líbí se mi
Péče o tělo a vlasy s Faith in Nature.

Péče o tělo a vlasy s Faith in Nature.

Buďte svěží a krásná každý den.

Pečovat o krásu vlastního těla, udržovat pevné tvary, to jsou starosti, které si vyžadují každodenní pozornost. Stejně jako pokožka celého těla i naše vlasy jsou neustále v přímém kontaktu s okolním prostředím. Jsou vystaveny slunci i mrazu, znečištěnému prostředí a často i chemickým prostředkům, které na ně sami aplikujeme. Proto tělo i vlasy potřebují zvýšenou péči a výživu, kterou jim můžeme poskytnout prostřednictvím přírodních produktů.

Jako jeden z průkopníků v oblasti přírodních produktů vytváří Faith in Nature receptury z přírodních zdrojů již více jak čtyřicet pět let. Dnes je anglická Faith in Nature mnohokrát oceněnou společností, která nabízí více než 150 přípravků do koupele, pro péči o tělo a děti. Tyto kosmetické řady vznikají za použití těch nejlepších rostlinných ingrediencí tak, aby byly účinné a přitom jemné při péči o naše těla a planetu. Rostliny používané v produktech Faith in Nature krásně voní, to ale není jediný důvod, proč jsou využívány. Je to i silná víra v jejich moc, a každá bylina je vybrána také pro její léčivé schopnosti – výsledkem jsou produkty, které fungují přesně tak, jak příroda zamýšlela.

ZÁKLADNÍ BENEFITY VÝROBKŮ Faith in Nature:

  • 99% použitých  látek je přírodního původu
  • 100% přírodní  vůně
  • Produkty  bez parabenů, methylisothiazolinu a SLES
  • Balení ze 100% recyklovaných materiálů
  • Produkty vhodné pro vegany - certifikováno Vegan
  • Produkty netestované na zvířatech - značka Faith in Nature je již desítky let držitelem certifikátu Leaping Bunny, neboli HCS/HHPS, který zaručuje netestování nejen výrobků,ale ani surovin na zvířatech.

Řada přírodních šamponů, kondicionerů a sprchových gelů Faith in Nature, z nichž každý má své zvláštní vlastnosti a výhody obsahují vonné složky a oleje v bio kvalitě. Všechny koupelové produkty a sprchové gely jemně čistí, aniž by pleť připravily o její přirozené oleje. Všechny čistící látky, vůně i pečující látky jsou derivovány z rostlin.

Všechny šampony Faith in Nature mají složení, které pečuje o vaše vlasy, zatímco kondicionéry ve stejných vůních každý pramen jemně pokryjí a dodají mu vlhkost. Každý z šamponů a kondicionérů byl vyvinut tak, aby svému uživateli přinesl jedinečné benefity, nebo byl přímo vytvořen pro konkrétní typ vlasů. Všechny čistící látky, vůně i pečující látky jsou derivovány z rostlin. Drtivá většina výrobků vlasové péče obsahuje důležité oleje a esenciální oleje v BIO kvalitě. 

Oceňovaná řada přírodních koupelí a sprchových gelů, z nichž každý má své zvláštní vlastnosti a výhody. Obsahují vonné složky a oleje v bio kvalitě. Všechny koupelové produkty a sprchové gely Faith in Nature jemně čistí, aniž by pleť připravily o její přirozené oleje. Všechny čistící látky, vůně i pečující látky jsou derivovány z rostlin. Drtivá většina výrobků vlasové péče obsahuje důležité oleje a esenciální oleje v BIO kvalitě.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 18. 7. 2019

Prima.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
87 754
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.