Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

EtherealGirl
EtherealGirl
Vloženo 7. 10. 2016
Líbí se mi

Péče o dutinu ústní pod drobnohledem, 2. část

EtherealGirl
EtherealGirl
Vloženo 7. 10. 2016
Líbí se mi
Péče o dutinu ústní pod drobnohledem, 2. část

Péče o dutinu ústní pod drobnohledem, 2. část

Infant prsťáček - 1 ks za 65 Kč je speciální návlek na prst, který slouží k čištění prvních dětských zoubků. Díky ultra jemným vláknům čistí citlivá dětská ústa šetrně, ale důkladně zároveň.
Infanft prsťáček je vyroben z velmi měkkého silikonu bez obsahu PVC, můžete jej čistit v antibakteriálním či dezinfekčním roztoku. Na "prsťáček" jsem hleděla prvně jak puk. Bude to fungovat? Nebude malá protestovat? Věřte nebo ne, jí se to tak zalíbilo, že si ty svoje zubiska začala čistit sama. S pastou i bez pasty. Od té doby jsme jí zakoupili i nejjemnější kartáček od Curaproxu a střídáme to. V průběhu dne si sama sem tam pošmrdlá ty svoje čtyři zuby Curaproxem (fakt jí to baví, stráví čistěním déle času než jakýkoliv dospělý), večer prsťáčkem. Musím ještě podotknout, že už před touto vychytávkou se dožadovala kartáčku, když viděla, jak si čistím zuby. Inu, příklady táhnou!

 P.S.: Takhle to dopadne, když se dáte "do křížku" (prostě jsem napsala svůj názor - jeden komentář, žádná sprostá slova) s paní, která zubům rozumí asi jako koza petrželí a nedokáže si připustit, že její "rady" MOHOU (záměrně nepíšu musí, protože sklovina každého člověka je jiná) někomu ublížit. Ten výraz "bezbolestný způsob bělení" mě dorazil ...aneb všeho do času:*Každá pleť je jedinečná, liší se u každého člověka podle přirozených vlastností a biologického věku a podle toho taky reaguje na stejné produkty odlišně -> subjektivní hodnocení, testováno na citlivé, suché pokožce s častým výskytem zanícených pupínků v T-zoně.*

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

Odpovědět
Glady
Glady 8. 10. 2016

Odpovědět
Moni82
Moni82 8. 10. 2016

Moc se mi Vaše články líbí a těším se na další.

Odpovědět
EtherealGirl
EtherealGirl 7. 10. 2016

Článek jsem musela rozkouskovat na dvě části, protože mi stránka nechtěla vzít jeden celý . Třetí část - s novými produkty - již brzy!

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 658
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.