Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Janeta99
Janeta99
Vloženo 11. 1. 2020
Líbí se mi

Operace očních víček

Janeta99
Janeta99
Vloženo 11. 1. 2020
Líbí se mi
Operace očních víček

Operace očních víček

Operace očních víček

Vzhledem k tomu, že pracuji v kanceláři na počítači a nejsem zrovna již nejmladší, moje oční víčka začala ztrácet elasticitu, začala mi postupně klesat, být převislá a neustále mně strašně pálily oči. Kolegyně z práce, které již tento zákrok podstoupily dříve říkaly, ať se operace nebojím a dám si víčka operovat, že se očím pak hodně uleví.

Pořád jsem o tom přemýšlela, ale moc se mi do toho nechtělo a stále jsem to odkládala.

Vyřešily to, moje tři, dnes již dospělé, děti. K narozeninám jsem od nich dostala poukaz na operaci očních víček do Fakultní nemocnice v Hradci Králové, a tak jsem šla.

Při operaci mi byla odstraněna z horních víček nadbytečná kůže. Celý zákrok byl proveden ambulantně v místním znecitlivění a trval asi 20 minut a musím podotknout, že to opravdu vůbec nebolí, jen lehce štípne injekce na znecitlivění. První den po operaci jsem měla horní část očí zakrytou gázou, kterou druhý den pan doktor na kontrole odstranil a řez pouze přelepil průsvitnou lepicí páskou. Po týdnu mi odstranil stehy. Vlastně to byl takový jeden vnitřní steh, který pouze z vnější strany očí, vytáhnul za viditelný kousek nitě. Celý řez i s nití je vidět na předposlední fotce. Od dalšího týdne, po odstranění stehů, jsem musela provádět tlakové masáže, to znamená, že si lehce přitlačujete místo kde byl řez a jakýmkoliv krémem si víčka promašťujete. V den operace jsem zůstala doma a chladila okolí očí, aby se tam neudělaly velké modřiny. Druhý den po zákroku jsem již v pohodě v práci normálně fungovala i s přelepenými horními víčky.

Myslím, že zákrok se povedl a jsem fakt ráda, že jsem se na něj odhodlala jít. Skutečně mně přestaly pálit oči a celkově se mi jakoby „rozsvítilo“ neboť již víčka neomezují vidění. Pokud máte podobné problémy, tak neváhejte, nebojte se a na zákrok klidně běžte. Ostatně člověk i vypadá lépe, protože se zlepší estetický vzhled oka.

Děkuji panu doktorovi Slaninkovi za skvěle odvedenou práci.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Amanda
Amanda 17. 1. 2020

Kamaradky byly. Nektere i opakovane, ale existuje i jiny zpusob. Plasma IQ – lifting

Odpovědět
Janeta99
Janeta99 18. 1. 2020

Myslím, že když je kůže již hodně vytahaná, tak by byl účinek minimální. Ale můžu vyzkoušet třeba na vrásku kolem pusy.... příště. Děkuji za dobrý tip.

Kahomar
Kahomar 12. 1. 2020

prima, že se operace povedla a jste spokojená

Odpovědět
Daniele
Daniele 12. 1. 2020

Perfektní výsledek!!!!

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 12. 1. 2020

fajn, pokud vám to pomohlo zdravotně, ale i k sebevědomí, je to super

Odpovědět
lemur
lemur 12. 1. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 840
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.