Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Omlazující koktejl krásy na vlastní kůži

avatar
Marika Korcová
Vloženo 25. 4. 2019
Líbí se mi
Omlazující koktejl krásy na vlastní kůži

Omlazující koktejl krásy na vlastní kůži

 Řeč není o koktejlu, který vám naservírují jako drink, ale o omlazujícím koktejlu - séru s názvem PB Sérum. Zkoušela jsem na vlastní kůži. Jak jinak. Pokud chcete řešit nedostatky svého vzhledu, ať se již jedná o obličej anebo o tělo, určitě věnujte pozornost právě těmto enzymům. Koncem minulého roku jsem o PBSéru psala článek do jednoho renomovaného časopisu a měla jsem možnost hovořit o této novince s odborníky i s prvními klientkami, které ošetření podstoupily. Není tedy divu, že jsem se nechala zlákat a rozhodla se poznat působení enzymů i jinak, než čistě teoreticky. Ostatně mám za to, že nejlepší je vlastní zkušenost.

O čem je řeč?

Novinka, která vzbudila rozruch na poli estetické medicíny,a o které se hovoří jako o  "revoluční," vznikla díky úsilí vědců. Inteligentní bioaktivní enzymy jsou velmi účinná séra bez konzervačních látek,stoprocentně biologická, bez vedlejších účinků. Jednotlivé preparáty se mezi sebou dají vhodně kombinovat, což umožňuje, že lékař připraví "koktejl" přímo na míru, dle individuálních potřeb klienta. Jestli vás v tomto okamžiku napadlo, že je to sice hezké, ale nemůžete si to dovolit, mohu vás ubezpečit, že další velkou výhodou je cenová dostupnost. Budete mile překvapeny jak cenou, tak účinkem.

Enzymy v hlavní roli

Trojice inteligentních bioaktivních enzymů je tvořena kolagenázou, hyaluronidázou a lipázou.

Kolagenáza přerušuje vlákna starého kolagenu, stimuluje tvorbu nového, čímž přispívá k obnovení kůže.  Uplatňuje se v terapii ochablé kůže, jizev, strií, ale také v boji proti celulitidě.

Hyaluronidáza redukuje objem, odvodňuje a působí jako přenašeč látek do hlubších struktur kůže. Lipáza snižuje objem nahromaděné tukové tkáně.

Pomůže s mnoha nedostatky

PB Sérum dokáže řešit jizvy, i ty po akné, váčky pod očima, podbradek, povadlý obličej, nahromaděný tuk v oblasti kolen, celulitidu a mnohé další problémy, samozřejmě vrásky.

Aplikace

Sérum se aplikuje mezojehlami. V závislosti na velikosti ošetřované partie zabere aplikace 20-40 minut. U citlivějších jedinců doporučuji lokální znecitlivění krémem, který se nechá pár minut působit. Osobně jsem této možnosti využila a nelituji.

Není nad osobní zkušenost

Pokud vás zajímá moje zkušenost s PBSérem, ráda se o ni podělím. Přestože jsem o těchto bioaktivních inteligentních enzymech měla teoreticky nastudováno poměrně dost informací, přece jen, zkoušíte-li něco na vlastní kůži, dostávají vaše znalosti nový rozměr, právě o tu osobní zkušenost. 

Konzultace s lékařem

Aplikaci předchází konzultace s lékařem, kde se dozvíte, jak vidí váš problém, tedy nedostatky a navrhne nejlepší řešení. Jednou z prvních lékařek v ČR, které začaly PBSérum aplikovat je MUDr. Zuzana Vykutilová z brněnské kliniky Dermaestet, tak není divu, že jsem paní doktorku požádala, aby mi poradila, jak nejlépe řešit to, co jsem řešit chtěla, tedy povadlý obličej a ztrátu elasticity pleti. Dlouhodobé zdravotní potíže, léky, následné zhubnutí, byť chtěné, se na pleti samozřejmě podepsaly.

Aplikace PB Sérum na vlastní kůži

Od konzultace byla pak již velmi krátká cesta k první aplikaci. Koktejl přímo na míru je míchán bezprostředně před ošetřením. První aplikaci PBSéra jsem absolvovala přístrojem Vital Injektor. Pomocí maličkých jehliček je zhruba 2 mm (v okolí rtu méně) hluboko aplikováno PBSérum. Jelikož ráda experimentuji, samozřejmě mne zajímalo, jestli pocítím rozdíl mezi 2mm a 1,8mm. Kdo nezkusil, neuvěří, ale na obličeji ten rozdíl opravdu cítit byl a nikoliv nevýznamně. Celková doba první aplikace trvala se vším všudy, tedy i s přípravou a namícháním koktejlu zhruba 25 minut. Po té mi byla aplikována zklidňující maska, tak jsem si příjemně odpočívala a nakonec byl aplikován krém a jemná masáž obličeje. Pohledem do zrcadla bezprostředně po aplikaci zjišťuji, že kromě místního malinkého (opravdu téměř neznatelného) začervenání nemám jedinou modřinku. Jinými slovy mohu klidně mezi lidi. Navíc cítím zvláštní "šťavnatost obličeje" a tváře jsou příjemné i na omak. Tak uvidíme, jak dál. 2. den po aplikaci mne vidí nic netušící kamarádka, načež mi sdělí, že mám jakousi lepší pleť a "vyžehlenější obličej." Přiznala jsem se, co zkouším. U některých klientů stačí pouze jedno ošetření. U mne byl problém větší povahy a tudíž jsem předem věděla, že podstoupím ošetření PBSérem celkem třikrát, vždy s týdenním odstupem. Po ošetření je vhodné používat krém s faktorem 50+.

Po týdnu se znovu vydávám na kliniku Dermaestet, abych podstoupila v pořadí druhou aplikaci. Nyní se bude aplikovat mezojehličkou. Prima. Těším se. Mimo jiné proto, že budu mít srovnání, jaká aplikace mi lépe vyhovuje. Po prvních vteřinách ošetření už vím, že tato aplikaci mi vyhovuje lépe. Upřímně okolí rtů je citlivé samo o sobě, natož když vám do něj píchají jehličkou, příjemné to rozhodně není. Nicméně nemám nejmenší chuť mít kolem rtů vrásky, tak nezbývá, než tu chvilinku vydržet. Po ošetření opět zklidňující maska, krém a velmi příjemná masáž obličeje. Po druhé aplikace je pleť daleko lepší, mám velkou výhodu, že se mi nedělají modřinky, ani mi neotekl horní ret. Prostě super. Nebudu vás příliš zatěžovat tím, jaký "koktejl" mi byl na míru namíchán, protože potřeby moje a vaše mohou být odlišné, to skutečně musí posoudit odborník. Pro mne bylo důležité, že mi dr. Vykutilová vysvětlila, co a proč budeme aplikovat. Mám tedy PB Sérum pod kůži a těším se na další týden, kdy se bude aplikovat poslední dávka. Po druhém ošetření jsou změny pleti a kontur obličeje zřejmě patrné i mému dospívajícímu synkovi, který hodnotil slovy "a víš, že je to lepší", což z jeho úst beru jako dost podstatnou informaci. V dalším týdnu nechávám znovu svůj obličej nasytit koktejlem. Teď zbývá jen trpělivě čekat, až enzymy plně rozvinou své působení a začne se vytvářet vlastní kolagen.

PB Sérum k domácí aplikaci

Když se nad tím zamyslím, myslím upřímně, že inteligentní bioaktivní enzymy, nejsou inteligentní jen tak pro nic za nic. Umí rozpoznat potřeby pleti a působí tam, kde působit mají. Obrovskou výhodou je, že španělská firma, která ve svých laboratořích PB Sérum vyrábí, myslela i na domácí péči o pleť, čímž se dá samozřejmě hodně získat. Zaujal mne proto jejich další enzym, kterému se říká keratináza KerA PB333. Na tomto "ctvrtém" enzymu, který doplňuje magický trojlístek kolagenázy, hyaluronidázy a lipázy, je založena zcela nová technologie, nazvaná "smart peeling", právě pro domácí péči o pleť. Když jsem se tedy již svěřila do rukou lékaře, tak neváhám a po poradě s odborníkem, vybírám i produkty, které jsou určeny k péči o tělo.

MK

V Brně 1.4.2019

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 26. 3. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 173
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.