Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Madame Chic
Madame Chic
Vloženo 7. 3. 2016
Líbí se mi

Oleje pro vaši krásu: omladí a osvěží pleť, vlasy i nehty

Madame Chic
Madame Chic
Vloženo 7. 3. 2016
Líbí se mi
Oleje pro vaši krásu: omladí a osvěží pleť, vlasy i nehty

Oleje pro vaši krásu: omladí a osvěží pleť, vlasy i nehty

Přírodní oleje jsou prověřené  po staletí, vtírají se do pleti, vlasů i nehtů a dělají je krásnějšími.

 

Arganový olej

Pochází z jader stromu, který roste pouze v Maroku. V této zemi se výrobou arganového oleje zabívají pouze ženy a to v menších soukromých manufakturách. Celý proces je zpracováván ručně a po několik století stejným způsobem.  Považovat ho můžete za přírodní anti-aging sérum. Tento zázračný antioxidant je plný vitaminu A, E, omega-6 a omega-9 mastných kyselin. Vyhlazuje vrásky, zpomaluje stárnutí kůže, posiluje vlasy, pomáhá při akné i lupénce a jako každý olej chrání pokožku před vysycháním.

 

Kokosový olej

Poslední dobou se o něm mluví jako o zázraku na všechno a také jako o nejzdravějším oleji na světě. Dělá krásnou kůži i vlasy a má fantastické účinky na lidské zdraví. Zpomaluje stárnutí, působí jako prevence rakoviny a jako přírodní antibiotikum. Můžete si ho vtírat  kůže či do vlasů, vařit na něm a dokonce s ním i čistit a bělit zuby.

 

Makadamiový olej

Lehký olej z oříšků makadamie je zázračný zvlhčovač kůže. Bohatý na proteiny pokožku zároveň zpevňuje a regeneruje. Poměrně rychle se vstřebává. Používá se na celé tělo a vlasy. Ořechy  rostou na stromě jménem Makadamia trojlistá (Macadamia ternifolia), která může dorůst až do výšky 10 metrů. Makadamie je rozšířená zejména v australských deštných pralesích, odkud se v roce 1881 rozšířila na Havaj, kde byla používána jako okrasná rostlina.

 

Dýňový olej

Léčí ekzémy i akné, má totiž velmi silné regenerační a tišící účinky. Dýňový olej obsahuje nenasycené mastné kyseliny jako většina panenských olejů. Navíc je bohatý na přírodní látky, které zabraňují degenerativním procesům a stárnutí buněk.Z vitamínů jsou v dýňovém oleji nejvíce zastoupeny vitamíny skupiny B, C, a E. Dále obsahuje zinek, hořčík, vápník, železo, draslík…Ze všech olejů má nejvyšší obsah zinku. Výborný je i na vlasy. Hodí se pro ty polámané a poškozené, zabírá i na jejich nadměrné vypadávání. Pokud byste ho užívali vnitřně (1 lžičku denně), mohl by vám vyřešit kazivost zubů.

 

Na obrázcích je výroba arganového oleje...

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 18. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
vendilka3
vendilka3 10. 8. 2017

Mám arganový a kokosový

Odpovědět
sipeji
sipeji 10. 8. 2017

já mám nejraději kokosový olej

Odpovědět
evabel
evabel 10. 8. 2017

Výborné oleje

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 378
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.