Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

KamilaK
KamilaK
Vloženo 8. 6. 2020
Líbí se mi

Ochutnali jste již výtečná rajčata z České republiky? Chutnají jinak

KamilaK
KamilaK
Vloženo 8. 6. 2020
Líbí se mi
Ochutnali jste již výtečná rajčata z České republiky? Chutnají jinak

Ochutnali jste již výtečná rajčata z České republiky? Chutnají jinak

Farmy Bezdínek a Jižní Morava, a.s., jsou dodavatelé českých rajčat do Tesca. Tito dodavatelé mají radost z pěstování a řídí se jednoduchým vnitřním přesvědčením, podle kterého musí zákazník dostat vždy bezpečné potraviny, nehvyšší kvalitu a nejlepší chuť. Pěstují více odrůd rajčat - od nejmenších cherry až po klasická velká rajčata. Výhodou těchto českých rajčat je sběr až po řádném dozrání, garantující plnou chuť a nezaměnitelnou vůmi. To vše i díky krátké době skladování.

Představuje se Vám úzce specializovaný zahradnický podnik na jihu Moravy v blízkosti města Břeclav. Na rozloze 6,6 hektarů skleníkové plochy pěstujeme zdravou rychlenou zeleninu / okurky, rajčata, papriky / ošetřovanou biologickou ochranou hydroponickou metodou, čímž dosahujeme vysoké kvality a nezávadnosti produkce. Zelenina je vyráběna s certifikací zdravé nezávadné potraviny – HACCP

V roce 1964 byl založen podnik SPZ Velké Bílovice, který byl v roce 1992 přetransformován na Jižní Morava, a.s. Tvrdonice. Skleníkový areál ve Tvrdonicích začal vznikat v roce 1976 sdružováním prostředků zemědělských družstev. V roce 1992 byla dokončena výstavba skleníků na současný stav produkčních ploch 6,6 ha a téhož roku byl podnik převeden transformací zemědělských družstev na akciovou společnost Jižní Morava, a.s. Tvrdonice. Akcionáři jsou soukromé osoby a částečně původní družstevní podniky.

Zelenina je pěstována bez chemie, systémem biologické ochrany. Výběr odrůd zaručuje vysokou kvalitu a trvanlivost plodů. Pěstování je prováděno hydroponní metodou, čímž je dosahováno vysoké kvality a nezávadnosti produkce. 

Farma Bezdínek, s.r.o.
K Bezdínku 1515
735 53 Dolní Lutyně
Česká republika

Jižní Morava, a.s.
Sídlo: Tvrdonice 701, PSČ 691 53 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sasidlo
sasidlo 16. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 13. 6. 2020

máme doma vše na zahrádce

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 9. 6. 2020

Domácí jsou domácí

Odpovědět
sipeji
sipeji 9. 6. 2020

Moc se na "naše" rajčátka těším.

Odpovědět
lemur
lemur 9. 6. 2020

Prima.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 366
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.