Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
tabithacain una
Vloženo 8. 4. 2021
Líbí se mi

Nový zlatý a keramický kód 11.59 od Audemars Piguet Selfwinding Chronograph

avatar
tabithacain una
Vloženo 8. 4. 2021
Líbí se mi
Nový zlatý a keramický kód 11.59 od Audemars Piguet Selfwinding Chronograph

Nový zlatý a keramický kód 11.59 od Audemars Piguet Selfwinding Chronograph


Zahajovací modely, většinou časopisecký a samonavíjecí chronograf, byly pravděpodobně příliš konzervativní a plaché. Ale o rok později značka zareagovala a přinesla této kolekci odvážnost tím, že přinesla dvoutónové pouzdra a kouřové ciferníky v řadě jasných barev. To, když se světu začala odhalovat složitost těchto hodinek a naprostá povaha jejich architektonického případu. Letos dostává Code 11.59 od Audemars Piguet nové materiály a hraním kontrastů se této značce podařilo dát těmto hodinkám dosud nejhezčí vydání - přinejmenším v našich knihách.

S úvodními vydáními, kde byly všechny prvky pouzdra vyrobeny z bílého nebo růžového zlata, se tato složitost trochu ztratila. Přidání černého keramického středního pouzdra dnes přináší pozornost pouze na některé prvky designu, jmenovitě na ultratenký rámeček s dutými výstupky, složitý design tlačných prvků a vynikající detaily povrchové úpravy, střídavě mezi kartáčované povrchy a leštěné akcenty.

Navzdory tomu, že je vyrobeno z černé keramiky, střední pouzdro si zachovává svůj architektonický a oh-tak AP osmiboký tvar s kartáčovanými a leštěnými akcenty. Toto černé střední pouzdro dělá repliky hodinek prodej vizuálně lehčí, vzdušnější, nějak úplně duté a zavěšené ve vzduchu. Tato zlatá a keramická edice Code 11.59 od Audemars Piguet Selfwinding Chronograph je dodávána na neformálním textilním řemínku, který opět přidává další koření k celkovému designu. Bude k dispozici buď v růžovém zlatě, jak je zde uvedeno, ale také v bílém zlatě.

Dalším novým prvkem této zlaté / keramické verze je číselník. Základna je zde šedá s kouřovým / gradientním efektem, přesto je tento číselník pro toto vydání jedinečný, a to díky svisle broušenému povrchu a chladnějšímu šedému odstínu - není to stejné, jaké se používá v tomto vydání. Všechny prvky ciferníku jsou provedeny ve zlatě, pro ruce, aplikované značky a prsteny rámující pomocné počitadla. To platí také pro velmi podrobné logo Audemars Piguet ve 12 repliky hodinek.

Žádné změny týkající se mechaniky, protože tato keramická / zlatá vydání Code 11.59 se stále spoléhají na nedávno spuštěné vlastní navíjení a integrovaný flyback chronograf ráže 4401 - moderní strojek se sloupkovým kolem, jedinečným resetovacím mechanismem a silným úložištěm energie. Je krásně zdobené a viditelné přes safírový krystal.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 8. 4. 2021

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 8. 4. 2021

Odpovědět
lemur
lemur 8. 4. 2021

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 129
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.