Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

redakce IH
redakce IH
Vloženo 22. 1. 2021
Líbí se mi

Novinka SPLAT Organic - zubní pasta pro extra citlivé zuby

redakce IH
redakce IH
Vloženo 22. 1. 2021
Líbí se mi
Novinka SPLAT Organic - zubní pasta pro extra citlivé zuby

Novinka SPLAT Organic - zubní pasta pro extra citlivé zuby

Zpevňující přírodní zubní pasta Organic od značky SPLAT je speciálně určena k čištění obzvlášť citlivých zubů. Vhodná je především pro těhotné a kojící ženy. Podporuje zdraví dásní, posiluje zubní sklovinu a bezpečně a šetrně bělí citlivé zuby.

Pravidelná péče o chrup je důležitá zejména v době těhotenství. Zubní pasta SPLAT Organic obsahuje organický gel z aloe vera, který posiluje a léčí dásně.

Přírodní enzym z papáji odstraňuje zubní plak, zatímco tea tree olej snižuje jeho tvorbu. Organická forma vápníku získaná z vaječných skořápek zase posiluje zubní sklovinu. Díky šetrnému složení pasta nezpůsobuje žádné alergické reakce.

Pasta neobsahuje agresivní abraziva, systentická antiseptika jako triklosan či chlorhexidin, umělé sladidlo sacharín a je bez fluoridu.

Zubní pasta SPLAT Organic stojí 169 Kč, prodává e-shop pasta-splat.cz

O značce SPLAT

SPLAT je mezinárodní společnost se sídlem v lotyšské Rize, která je na trhu již 20 let. Každý výrobek je zaměřen na nejefektivnější řešení problémů v péči o ústní dutinu. Aby byla garantována co nejvyšší efektivita každého výrobku, SPLAT spolupracuje s předními zubními lékaři a odborníky po celém světě. Výsledkem jsou inovativní specializované výrobky, jejichž vysoká účinnost je potvrzena rozsáhlými klinickými studiemi v EU, Rusku a Japonsku. Používá ty nejmodernější a nejefektivnější technologie a postupy, má vlastní výzkumné centrum, kde vyvíjí nové receptury chráněné mezinárodními patenty. Její výrobky také obsahují ty nejšetrnější účinné složky, například stoprocentně přírodní bioaktivní vápník získaný z vaječných skořápek, biokoncentrát z levandule či aktivní uhlí z březového dřeva. Rovněž samotná výroba ctí šetrný přístup k přírodě, který potvrzují i mezinárodní certifikáty a patenty.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 24. 2. 2021

Super pasta, ale dost drahá.

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 23. 2. 2021

na mě už tedy dost drahá zubní pasta

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 23. 2. 2021

super...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
94 802
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.