Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Marie P
Vloženo 16. 9. 2020
Líbí se mi

Nové nadýchané omelety KetoMix

avatar
Marie P
Vloženo 16. 9. 2020
Líbí se mi
Nové nadýchané omelety KetoMix

Nové nadýchané omelety KetoMix

KetoMix dieta nabízí nově dvě příchutě omelet – pažitkovo-cibulovou a s příchutí sýra a slaniny. Obě mají maximálně snížený obsah sacharidů a obsahují jen 95 kcal. Proto jsou výborné při ketonové dietě. A jejich příprava zabere maximálně pět minut.   

Najíst se rychle, dobře a nepřibrat? To je přání nejedné ženy. Obě varianty nových KetoMix omelet jsou plné vlákniny, vitamínů, bílkovin a minerálních látek. Do těla tak dostane všechny potřebné živiny a příprava zabere maximálně pět minut. Míchaná vejce, omeletu po asijsku, čínské nudle nebo si ji dáte jen tak se zeleninou!

KetoMix omeletu s příchutí slaniny a sýra si můžete připravit jako klasickou omeletu s rukolou a špenátem nebo také à la milovaná míchaná vajíčka. Proteinové omelety se hodí jako snídaně, svačina, oběd nebo i rychlá večeře.

I během diety vyhovíte svým smyslům a přiblížíte se vašim oblíbeným jídlům. S omeletami připravíte Ramen, typické čínské nudle či asijskou omeletu. Pomocí směsi na omelety zahustíte dokonce i omáčky. V redukčním jídelníčku si tak pochutnáte na koprovce, houbovce ale i guláši.

Česká KetoMix dieta vychází z principů ketonové, proteinové a nízkosacharidové diety. Při jejím držení se kontrolovaně omezí cukr, sacharidy a první týden i tuky. Na rozdíl od jiných redukčních programů tělo nepřijde při hubnutí o svalovou hmotu. Protože KetoMix dieta využívá pro spalování energie zejména tukové zásoby. 

Neumíte si představit počítat kalorie, sacharidy a tuky při každém jídle? Nemusíte! KetoMix totiž nabízí jídla na každý den po celou dobu diety. Všechny omelety a další kvalitní proteinová jídla jsou k dostání na www.ketomix.cz.   

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 19. 9. 2020

no, vypadají skvěle

Odpovědět
sipeji
sipeji 17. 9. 2020

vypadají velmi lákavě

Odpovědět
lemur
lemur 17. 9. 2020

Vypadají krásně.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 16. 9. 2020

určitě dobré pro ty, kdo se rozhodl pro tento typ stravování

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 16. 9. 2020

určitě budou dobré, hezké již od pohledu

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 193
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.