Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

ModerníMáma
ModerníMáma
Vloženo 2. 5. 2018
Líbí se mi

Nová, ještě lepší 30denní výzva je tu!

ModerníMáma
ModerníMáma
Vloženo 2. 5. 2018
Líbí se mi
Nová, ještě lepší 30denní výzva je tu!

Nová, ještě lepší 30denní výzva je tu!

Je tomu asi 14 dní, co jsem zahájila 30denní výzvu s aplikací a běháním. Neříkám, že to cvičení je uplně špatné. Ona ta aplikace sama postupně navyšuje zátěž, ale je to celkem jednotvárné. K běhu také trvá než se vždycky dokopu. Přiznám se, že zatím jsem byla jen dvakrát. Hlavně mi nikdo nedýchá za zadkem, což bych možná ocenila.

Pokud jste se k tomu cvičení dokopali a vyhovuje vám to, určitě to nevzdávejte a cvičte dál. Mš osobně váha drží na jednom místě a mám potřebu jít do něčeho při čem se pořádně zapotím. Pokud hledáte něco akčnějšího, co vás zároveň bude bavit, pojďte s námi do nové 30denní výzvy, která vás pěkně protáhne a ještě si hezky zacvičíte.

Tak co, už vás nebaví jen sedět a koukat se na to jak kila jdou nahoru? Je těžké pro vás se dokopat k tomu jít běhat? Chcete se sebou něco udělat? Pořádně si dát do těla a nevyhazovat spoustu peněz za cvičení nebo za posilovnu? Asi se vás teď zeptám hodně špatně, ale už vás nebaví se cítit jako nakynutý knedlík? Chcete se cítit lehce a svěže? Pojďte s námi do toho!

Rozhodli jsme se ještě společně s dalšími maminky, do této 30denní výzvy. Odkaz vám dám dolu. Dneska už mám první video za sebou a musím říct, že se cítím naprosto úžasně.

Jako první ve videu je zahřátí nechybí hned na začátku ani protažení a pak už jen cvičíte. Na konci je také protažení, což je skvělé, protože protažení na začátku i na konci každého cvičení prostě nesmí chybět. Nemusíte mít strach pokud nebudete hned stačit. Sama to i ve videu cvičitelka říká, že pokud nestačíte, dejte si klidně pauzu, ale nepřestávejte se hýbat! Připravte si ke cvičení i pití, ale pijte vždy u pauzy a v malých dávkách. V prvním videu se hodně skáče, tak ať vám to pití neskáče v bříšku. 

Tak co už jste se rozhodli se sebou něco udělat, stejně tak jako my? Rozhodně pojďte do toho. Cvičení přímo z domova a zadarmo! Pojďte si přečíst článek, na který vám dám odkaz, skočte na váhu tak jako já a jdeme na to!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sasidlo
sasidlo 2. 7. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 5. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 29. 3. 2020

Odpovědět
Clairest
Clairest 5. 5. 2018

Super Já na výzvy moc nejsem

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 4. 5. 2018

To zní skvěle

Odpovědět
ModerníMáma
ModerníMáma 4. 5. 2018

musím říct, že mě to opravdu překvapilo a hrozně mě to baví cvičit podle těch videí, každý pátý den pauza, takže super

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 879
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.