Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Svata
Svata
Vloženo 2. 8. 2019
Líbí se mi

Něco z keramiky

Svata
Svata
Vloženo 2. 8. 2019
Líbí se mi
Něco z keramiky

Něco z keramiky

V naší obci máme mnoho šikovných lidiček. Obec se zvelebuje a já před časem narazila na velmi šikovnou paní, která mimo jiné ve svém volném čase vytváří výrobky z keramiky. Mám velmi ráda rukodělné věci. Slovo dalo slovo, a šly jsme se spolupracovnicemi na exkurzi do keramické dílny.

Šikovná paní má v garáži keramickou dílnu s píckou a regály , na kterých jsou naskládané výrobky. Oči mi přecházely z ručně malovaných džbánků, misek, vařečkovníků, to je tácek na odložení vařečky při vaření, nenadělá se nepořádek. Keramických obrazů, vytvořených jako mozaika z kostek, umí i hrnec na mléčné kvašení "pickles", poháry, malé i velké... Odcházela jsem s namlsanýma očima a přemýšlela jsem, co si pořídit na památku.

V naší obci pořádají Anenskou pouť, a tady má šikovná paní stánek. V tento rok jsem ji nenašla, a tak jsem požádala o telefonní číslo a hrnec na mléčné kvašení jsem objednala nejen pro sebe, ale i jako svatební dar pro přítelovu dceru. A podařilo se, čalamáda z rukodělného hrnce je lahodná.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 27. 5. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 3. 8. 2019

Pěkný.

Odpovědět
Svata
Svata 3. 8. 2019

Děkuji

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
94 745
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.