Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

mama_na_plny_plyn
mama_na_plny_plyn
Vloženo 20. 1. 2017
Líbí se mi

Výzva: Návrat k vysněné postavě

mama_na_plny_plyn
mama_na_plny_plyn
Vloženo 20. 1. 2017
Líbí se mi
Výzva: Návrat k vysněné postavě

Výzva: Návrat k vysněné postavě

Kdysi dávno jsem byla víc než baculatá, zamakala a zvládla jsem zhubnout 40kg. Po dvou dětech mám bohužel 20kg zpět a teď? No teď se jich přece pokouším znovu zbavit. 

Jsem srábek a nemám na to nervy, takže tělocvična nepřipadá v úvahu. Navíc na něco takového nemám ani hlídání a tudíž ani čas. Nechala jsem si od přítele vytáhnout rotoped. Ale zjistila jsem, že i na rotopedu se dá pajdat.  Bohužel mi to s ním neklaplo, kvůli operovaným kolenům, a dělá mi to bolestivé problémy a tak jsem přešla na cvičení břišního svalstva, stehen a všeho, co jde. 

Teda po dvou dětech, a porodech, mám při cvičení dojem, že mě veškeré břišní svalstvo opustilo. A pokud tam někde je, tak ve chvíli, kdy vycítí, že se jde na věc, se někam schová a dělá, že tam není. Takže první cviky vypadali spíš jako epileptický záchvat, než nějaké cvičení. Štěstí, že sousedi jsou daleko a nevidí do oken, protože zahlídnout mě někdo, mohlo by je to vyděsit k smrti a nebo by nabyli dojmu, že nutně potřebuji lékařskou pomoc. A nakonec následovalo několika minutové rozdýchávání té "obrovské" námahy, kdy jsem po prvních 20minutách měla spíš dojem, že jsem právě doběhla maraton. A přitom stačilo ležet na zádech a používat svalstvo.

Na stehnech jsem objevila svalstvo, o kterém jsem kdysi slyšela, ale nevěřila jsem, že bych ho i já mohla mít. A ruce? No to snad nezmiňuju, jen jsem nikdy nevěřila, že třeba jen hlášení se ve škole, může být tak náročné. 

Ale teď k věci. 30ti denní výzva je z čtvrtiny zamnou a výsledky nikde. A to už moje cvičení vypadá trochu lépe. Dokonce zvládám u cvičení normálně dýchat a nefunět jak právě skolená bachyně. Syn už pochopil, že když maminka lehne na zem, není to povel k tomu, aby po mě skákal. Tak kde sakra dělám chybu? Těžko říct. Ale váha dolů neklesá, obvod pasu zůstává stejný a moje pozadí je jak dva kmínky, ale tak 100letých dubů. 

Díky bohu, vůli mám pevnou, a proto se každý den dokopu k tomu, jít a opravdu cvičit. 

A samozřejmě k redukci váhy náleží taky nějaká ta zdravá výživa. No světe div se i to přežívám, jediné co fakt nedávám je pití obyč vody. Ta naše mi prostě nechutná a tak raději černý čaj. 

Ale neztrácím naději, cvičit budu tak dlouho dokud na to nepojdu, nebo dokud neshodím těch mých 20kg, či více. 

Maximálně budu jako Halina Pawlovská, celý život diety a když budou bez úspěchu, udělám si pořad o vaření.

Tak se nestyďte a přidejte se, podělte se. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 19. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
Glady
Glady 26. 1. 2017

Odpovědět
gustawka
gustawka 21. 1. 2017

Nutně potřebuji

Odpovědět
Lejdina
Lejdina 21. 1. 2017

Cvičení je určitě běh na dlouhou trať. Taky jsem se odhodlala "pravidelněji" cvičit od nového roku. Osobě mohu jen doporušit BBG program Kayli, má videa na FB, youtube i instagramu myslim.

Odpovědět
Lejdina
Lejdina 21. 1. 2017

Je také důležité orpavdu se zaměřit i na stravu. Pokud Vám nechutná kohoutková voda - zkusila bych do ni přidat citron, matu, jiné ousky ovoce. Černý čaj si ne nejsem jistá jeslti je uplně vhodná náhražka Nebo bych ho střídala s bylinkovými, pokud Vám to nedělá problém ). A k tomu progressu - doporuučji si udělat foto jen ve spodním prádle a porovnat třeba po měsíci, či dvou. Váha není vše a uvidíte, že ty výsledky tam budou ) Hodně štěstí

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 422
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.