Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Zdeňka 68
Zdeňka 68
Vloženo 30. 4. 2018
Líbí se mi

Naše zdraví

Zdeňka 68
Zdeňka 68
Vloženo 30. 4. 2018
Líbí se mi
Naše zdraví

Naše zdraví

Toxické návyky
 
Mnohé názory o zdraví a zdravém životě jsou mylné. Tyto názory se dědí v našich rodinách a učí se v našich školách z nevědomosti, nebo nám jsou zcela záměrně vštěpovány televizí a ostatními médii, aby se zvýšil prodej určitých produktů. "Pijte mléko, neboť obsahuje vápník" - to je jeden z největších mýtů. Stejně tak proteinový mýtus. Stali jsme se společností s vysokou spotřebou bílkovin, na čemž má lví podíl potravinářský průmysl.
Pro každého podnikatele je zcela přirozené vymýšlet reklamní slogany pro své výrobky, aby se lépe prodávaly. Když ovšem reklama začne propagovat polopravdy nebo vyslovené lži, jsme podváděni a uváděni v omyl. Rok co rok tyto lži poškozují zdraví milionů lidí. Takovou reklamu provádějí rovněž farmaceutické firmy.
 
  
Je-li náš výběr potravy založen na zvycích a nikoli na souladu s přírodními silami, mohou tyto zvyky vytvořit v našich tělech toxické podmínky, které vyústí ve vážnou nemoc nebo smrt. Je-li pro nás pomyslné zdraví či hygiena důležitější než enviromentální rovnováha, vytváříme velice nebezpečné toxické návyky, které mohou ovlivnit zdraví naší planety a všech jejích obyvatel.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sipeji
sipeji 30. 4. 2018

Bohužel....

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 30. 4. 2018

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 031
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.