Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
CathB
Vloženo 17. 12. 2018
Líbí se mi

Řešíte složité nakupování na invalidním vozíku či s kočárkem? Nakupujte online z pohodlí domova

avatar
CathB
Vloženo 17. 12. 2018
Líbí se mi
Řešíte složité nakupování na invalidním vozíku či s kočárkem? Nakupujte online z pohodlí domova

Řešíte složité nakupování na invalidním vozíku či s kočárkem? Nakupujte online z pohodlí domova

Nákupy bere celá řada lidí jako naprostou samozřejmost. Jak ale postupovat v případě, že vás trápí bolestivé klouby, potřebujete nakupovat s dítětem v kočárku nebo jste na invalidním vozíku? Naštěstí si vše potřebné můžete nakoupit online z pohodlí domova. 

Běžně si to neuvědomujete, ale jakmile se vám narodí dítě, případně se začnete potýkat s pohybovými problémy, najednou pro vás běžné nákupy mohou představovat značnou překážku

To, že se každý týden nepodíváte do svého oblíbeného krámku, by ani tak nevadilo. Co ale dělat ve vážnějších případech, kdy si potřebujete obstarat léky a další důležité pomůcky pro chod domácnosti? 

Vyhněte se stresujícím situacím a vše důležité zařiďte z pohodlí domova – nákupem online na Lékárna.cz

Proč zvolit právě Lékárnu.cz? 

Lékárna.cz je první česká online lékárna, která na našem trhu působí již 15 let. Možná se vám bude zdát nákup léků po internetu zvláštní, nemusíte se ale ničeho bát. 

Lékárna.cz je na českém trhu již 15 let.  Jde o lékárnu registrovanou u Státního ústavu pro kontrolu léčiv, která se řídí všemi platnými předpisy – stejnými jako platí pro kamenné lékárny. Je také držitelem celé řady certifikátů, mezi nimiž najdete i certifikát Ověřeno zákazníky portálu Heuréka.cz. V roce 2017 tato lékárna také obsadila první místo v soutěži Shop roku 2017 v kategorii Zdraví.  

V této online lékárně toho můžete nakoupit mnohem víc než jen léky. Ze široké nabídky si můžete vybrat nejen např. eko drogerii či kosmetiku, ale také potřeby pro maminky a děti, hračky, potřeby pro domácnost, zdravou výživu či veterinária.

Zdravé čtení

Trápí vás či vaše blízké nějaký zdravotní problém a nevíte, zda je nutné vyhledávat lékaře? Lékárna.cz provozuje vlastní magazín, ve kterém se dozvíte zajímavosti o zdravém životním stylu a užitečných tipů, které se vám v běžném životě mohou hodit, např. jak si poradit s rýmou a kašlem, na co je dobré psyllium, jak správně měřit teplotu u dětí atd.  

Online poradna 

Nemáte nikoho, s kým byste se mohli poradit o svém zdravotním stavu? Pak můžete využít online poradnu, kterou pro vás vede několik zkušených odborníků. 

Lékárníci vám také mohou poradit při výběru léků, případně s jejich kontraindikací. Nemusíte se tedy bát, že byste si vybrali špatně. 

Pro hladké vyřízení vaší objednávky je vám pak k dispozici zákaznický servis, který vám pomůže v případě potřeby s vaší objednávkou.

Doprava až domů 

Při nákupu na Lékárna.cz také jistě oceníte, že si můžete celou objednávku nechat zaslat až domů. To se hodí zvlášť v případě, že nemůžete najít lékárnu s bezbariérovým přístupem, ale i v případech, kdy vás bolí klouby a trpíte zhoršenou pohyblivostí. Nemusíte tak čekat v dlouhé frontě čekajících zákazníků v kamenné lékárně a bát se, že vás svými bacily případně nakazí ostatní nemocní zákazníci.

Pokud plánujete menší nákup, zaplatíte za dopravu pouze 29 Kč. Při větším rodinném nákupu od 1500 Kč je pro vás doprava zcela zdarma

Proč tedy riskovat nepříjemné pády a úrazy na všudypřítomné vrstvě ledu a sněhu cestou do lékárny?  

Online Lékárna.cz je zkrátka partnerem pro vaše zdraví, ať už vás trápí jakýkoliv problém. Jakmile ji jednou vyzkoušíte, nebudete chtít nakupovat jinde. 

 

Zdroj obrázků: pexels.com, Rawpixel, Dan Gold & verdes cosmin/Unsplash

Zdroj inspirace: Lékárna.cz

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
hudlenka 19. 12. 2018

určitě dobré řešení, ale co staří lidé, kteří nemají internet?

Odpovědět
avatar
KamilaK 17. 12. 2018

Řešení!

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
83 852
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.