Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Bakulka
Bakulka
Vloženo 6. 1. 2017
Líbí se mi

Náhoda mi přihodila do cesty Herbivore - Jsem vegan?

Bakulka
Bakulka
Vloženo 6. 1. 2017
Líbí se mi
Náhoda mi přihodila do cesty Herbivore - Jsem vegan?

Náhoda mi přihodila do cesty Herbivore - Jsem vegan?

Moji krásní přátelé, děkuji, že čtete moje články. Nevím, kolik napíšu vět tento rok, budu se snažit, ale ráda bych Vás inspirovala něčím, co stojí za to, podle mě! A co by Vás třeba mohlo inspirovat. Takže každou ptákovinu sem dávat nebudu. To snad chápete, aby Vás to bavilo.

Připravila jsem si dneska jednu náhodu, která se mi stala. Hned s tím potřebuju seznámit celý svět. Vlastně jenom pár lidí, ale co, budete vědět o něco víc než ostatní.

V poslední době jsem se začala zabývat stravou. V posledních měsících mi totiž nebylo moc hej. Doktoři upřímně nevědí, co mi je, tak dejte si ruku na srdce, když Vám není hej, snažíte se to vyřešit různými způsoby. V nedávné době jsem na doporučení dostala tip, ať zkusím Biorezonu. O této věci napíšu jindy, protože je to dlouhodobý proces a počkám si, zda to bude někoho zajímat, protože na to jsou dva velmi rozdílné názory. Každopádně s výsledky bych se s Vámi časem ráda podělila. Jestli to pomáhá, či ne. Abych Vám usnadnila Vaše váhání.

Od té doby, co jsem navštívila Biorezonu mi bylo doporučeno vysadit lepek a mléčné výrobky. Zařadit více ovoce a zeleniny v podobě smoothie apod. Začala jsem se pídit tedy po jiné stravě než jsem jedla doposud. A hle, cítím se lépe. Né, že bych předtím jedla jako prase, ale jak všude píšou, že strava je základ všeho, tak mají pravdu. Po jídle se můžete cítit skvěle, dobře nebo na hovno. Pod tím hovnem si představte, co chcete. Sami jste to určitě zažili. Pokud by Vás něco zajímalo více do hloubky, tak napište, ráda se s Vámi podělím o informace. Nicméně pár dní zpět jsem koukala na www.mycookingdiary.cz a tohle není reklama, kdybyste si mysleli a zde jsem objevila restauraci, jejíž název zní HERBIVORE. Napsala jsem to do diáře, že se tam musím podívat, protože teď, jak se snažím upravit stravu, tak vyhledávám veganský restaurace. Né, že bych byla vegan nebo vegetarián, ale chci vyzkoušet, jak mi to jídlo bude sedět. A představte si, že o tři dny později jsme si psaly se slečnou L., že bychom se mohly potkat. Bylo tomu právě dnes, co mi psala, že má natáčení v HERBIVORE a že se potkáme tam. A já si říkám, cože? Chápete to? Pár dní zpět jsem si napsala do diáře, že se tam někdy chci jít podívat a jako kdyby to byla fakt náhoda a my se měly potkat zrovna tam. Ta fotka v úvodu je odtamtud. Je to tam naprosto B.O.Ž.Í. Mají tam příjemné prostředí, kde si můžete třeba sednout na gauč nebo na „rám okna“ a koukat ven směr náplavka. Můžete si tam také koupit různé zdravé výrobky, dát si snídani, oběd či nějaký mls – raw dortík. A co mi udělalo velkou radost, tak byla obsluha. Tam jsou tak pohodoví lidi! Panebože, klobouk dolů. Hodila jsem tam s nimi řeč asi na půl hodiny a dozvěděla jsem se zajímavý informace ohledně jídla. Díky! Určitě jsem tam nebyla naposledy. Snad tam se mnou bude někdo chtít vyrazit.

Navštívila jsem ve finále zatím dvě veganské restaurace a to je právě HERBIVORE a VEGANLAND. V obou případech bylo jídlo velmi dobré a cítila jsem se po tom skvěle. A to chceš! Co víc k tomu dodat, budu Vás informovat dále, co ze mě pak bude.  To ze mě asi kluk nebude mít radost, když nebudu chtít dělat maso. Kecám, pro něj bych udělala všechno. Jo, a koupila jsem si NEMLÉKO a taky boty, bundu, pásky, kabelku, no budu kóča. Dokonce se mi podařilo koupit dárek k narozeninám, a ty se budou slavit AŽ v únoru.  Piju smoothie pomeranč s baby špenátem a čtu KURANDERU. O té až jindy. Z nemoci a nic nedělání jedu bomby, ale jenom trochu!

Mějte se ve svém těle božsky! 

Bakulka 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 19. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

maso jím, ale když jej nemám, nevadí mi to

Odpovědět
Ovace
Ovace 10. 2. 2017

Já jsem vegan

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 8. 1. 2017

maso je v jídelníčku potřeba. Neříkám, že musí být každý den, ale neměli bychom ho vynechávat....

Odpovědět
Bakulka
Bakulka 8. 1. 2017

Já ho také jím, asi bych se ho nevzdala, ale veganské jídlo mi také chutná, pokud není pálivé

Jana7
Jana7 7. 1. 2017

já miluji všechno jídlo a asi by mi scházelo

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 822
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.