Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

HaHaHanka
HaHaHanka
Vloženo 10. 10. 2017
Líbí se mi

Myslíte si, že jde opravdu zhubnout?

HaHaHanka
HaHaHanka
Vloženo 10. 10. 2017
Líbí se mi
Myslíte si, že jde opravdu zhubnout?

Myslíte si, že jde opravdu zhubnout?

 

Tak tuto otázku řeší opravdu hodně lidí. Ale naskýtá se ještě jedna otázka. Co udělali ti úspěšní. Jak se jim podařilo zhubnout?

Někteří použili jídelníček a vložili do toho opravdové rozhodnutí zhubnout. Tato vize je vedla po jejich cestě, za vysněným cílem. A pomohla jim opravdu ke štíhlosti.

Někdo do toho dal hodně horlivosti a úsilí a někteří z nich taky uspěli.

 

Ale, co když vám už nezbývá sil. Co když už jste neustálým hubnutím tak unaveni, že už se vám nechce dál. Že už prostě nemůžete. Ale přitom byste rádi byli štíhlí (nebo alespoň o několik kg lehčí).

Jak to udělat v takových případech?

Existuje určitě hodně způsobů. Mně se nejvíce osvědčilo začít hlavou a hlavně pocity. Spousta lidí si totiž nedovolí zhubnout. Samozřejmě, že o tomto rozhodnutí neví. Většinou jde o nevědomé rozhodnutí, které bylo uděláno někdy hodně dávno.

 

No schválně. Představte si, že jste na pláži, kde jsou samí štíhlí lidé. A vy se tam najednou objevíte taky. Co se vám honí hlavou? Jaký z toho máte pocit? Jaké myšlenky vás napadají? Jaký je váš vnitřní dialog?

Pokud vám váš mozek a pocity hlásí, že tam nemáte co dělat, že jste tlustí, že tohle místo není pro vás, tak vaše vnitřní nastavení vám nedovoluje hubnout. Můžete mít sebelepší jídelníček, ale po nějaké době zase budete zpět na začátku.

 

Začátek hubnutí je totiž o nastavení vaší mysli. Je o dovolení si hubnout. A nejen to. Jde o vyjetí ze zaběhlého režimu. Jde prostě o změnu. O celkovou změnu stravovací návyků a celkového životního stylu.

 

Prostě se starým myšlením nemůžete udělat novou věc.

Ale. jak to vše změnit?

 

Doporučuji si najít vaše spínače. Vaše nahrané chování, které provádíte každý den, a většinou o něm nevíte.

A jak se chováte a kde jsou vaše spínače, můžete najít pomocí jednoduchého testíku. V tomto testu se seznámíte s šesti druhy strávníků a jejich reakcemi na jídlo. To je první krok k hubnutí. Pak je potřeba zjistit, jak se tito strávníci chovají a jak jejich nevhodné chování změnit.

No a o tom všem můžete slyšet v online kurzu Najděte si tu správnou metodu hubnutí. Vše jsem zde podrobně popsala a rozepsala. Najdete zde 16 videí, které vás naučí najít si nevhodné návyky, změnit je, vytvořit si svůj jedinečný osobní plán hubnutí a pomocí jednoduchých urychlovačů nastartovat hubnutí.

 

Zhubnout se totiž dá, jen musíte najít váš klíč a překonat pohoří NEVHODNÝCH NÁVYKŮ.

 takže

NAJDĚTE SI TU SPRÁVNOU METODU HUBNUTÍ

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 10. 6. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 15. 4. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 30. 3. 2020

Odpovědět
sipeji
sipeji 11. 10. 2017

Všechno jde, když se chce a jde se za tím přes všechny překážky.

Odpovědět
konatovka
konatovka 11. 10. 2017

Naprosto s Vámi souhlasím, nesnáším žádné výmluvy, lenost a pohodlí.

HaHaHanka
HaHaHanka 12. 10. 2017

ale občas jsou ty překážky tak velké, že ani úsilí nestačí, to mám vyzkoušené (bohužel) sama na sobě, a pak nezbývá nic jiného, než se nad situací zamyslet a začít jinak přemýšlet

Tamara
Tamara 10. 10. 2017

Zhubnout jde, mně se to podařilo, nejdříve jsem se musela srovnat sama se sebou, udělat si pořádek v hlavě, zapojit zdravý selský rozum a kila šla dolů. A díky bohu se nevrátila.

Odpovědět
HaHaHanka
HaHaHanka 12. 10. 2017

to je super, mám tu samou zkušenost, nejdůležitější je si to srovnat v hlavě

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 615
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.