Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Libuše Nejezová
Vloženo 8. 2. 2019
Líbí se mi

Myslíme na muže

avatar
Libuše Nejezová
Vloženo 8. 2. 2019
Líbí se mi
Myslíme na muže

Myslíme na muže

Když dovolíte ženy, dnes pár řádek na téma muži a jejich zdraví. Určitě chceme mít po boku muže v kondici, silné, plné energie, aktivní a vyrovnané.

Starověcí čínští císaři byli známí velikostí svého ducha a majestátu těla, což bylo podporováno z velké míry díky tajemstvím východních léčitelů a pomocí bylin, odvarů, olejů a fytoobkladů, které pomáhaly císařům pečovat o jejich mužnou sílu do velmi vysokého věku. Tato tajemství jsou odhalena a způsoby, jak uchovat mužnou sílu, jsou nyní široce dostupné. Jedním z nejúčinnějších prostředků jsou speciální fytoobklady, pánské vložky plné léčivých bylin.

Kúra začíná šálkem lahodné bylinné směsi, každý den pak speciální pánský „fytoobklad" s blahodárným vlivem na prostatu. V průběhu kúry masírovat určené partie speciálním pánským olejíčkem. A jako třešnička na dortu – volupta, gel pro doplnění chuti na sex.

Představuji vám naprostou novinku: Fytoobklad - vložka pro muže „Tajemství císařských komnat“

TianDe spojila tradiční východní medicínu s moderními vědeckými výzkumy a vytvořila účinný hygienický prostředek „Tajemství císařských komnat“, který umožní pánům pookřát na duchu i těle. Císařská síla a síla bylin je nyní dostupná každému muži.

Prostata je jedním z nejdůležitějších orgánů mužského pohlavního ústrojí, která bývá dokonce nazývána druhým srdcem muže. V případě zánětu prostaty jsou všechny tyto funkce určitým způsobem narušeny a muž pociťuje nepříjemné fyzické pocity, ale i psychické nepohodlí.

Stres, sedavý životní styl, nadměrná konzumace alkoholu, nadváha a nepravidelný pohlavní život jsou faktory mohou zapříčinit problémy. Statistiky potvrzují, že v posledních letech se mužské problémy objevují ve stále nižším věku – mohou se objevit dokonce i v tom nejproduktivnějším věku mezi 25 a 45 lety. Zvýšenému riziku je vystaven každý třetí muž.

Pokud se objeví některé příznaky, je to vážný důvod obrátit se na svého lékaře. Fytoobklad je pouze hygienický prostředek, který je vhodné používat společně se stanovenou léčbou.

Vložka obsahuje speciální bylinnou vrstvu, která je složena z vybraných bylin používaných v čínské medicíně. Byliny mají antibakteriální a antivirové vlastnosti. Fungují na principu obkladu a mají příznivý vliv na mužský organismus.

Výrobek je určen speciálně pro muže.

Masážní olej "Tajemství císařské komory" - nástroj určený k léčbě onemocnění prostaty, prevence nádorů prostaty, obnovení sexuálních funkcí. Dává sílu k aktivnímu životu. Stačí 4 - 5 kapek oleje nanést masážními pohyby ráno a večer na pokožku břicha. Doporučuje se používat 2-3 týdny, po týdenní přestávce je možné masáž opakovat.

Kúru doplňuje originální bylinný čaj ze srdce Altaje s vrbovkou a kořenem maralu s blahodárnými účinky pro muže.

A nakonec Volupta – gel, který muž může použít před stykem. Takže muži, i vy se můžete rozmazlovat!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
KamilaK
KamilaK 14. 2. 2019

Odpovědět
lemur
lemur 10. 2. 2019

Prima.

Odpovědět
avatar
Libuše Nejezová 10. 2. 2019

jasně, mužský také potřebují péči.

Tvořilka97
Tvořilka97 9. 2. 2019

Super

Odpovědět
avatar
Libuše Nejezová 9. 2. 2019

Ano, na našich prezentacích se muži zajímají.

gustawka
gustawka 9. 2. 2019

hezké

Odpovědět
avatar
Libuše Nejezová 9. 2. 2019

jsem ráda, že se líbí.

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
85 004
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.