Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

moncasei
moncasei
Vloženo 20. 5. 2021
Líbí se mi

MRŠKY SAMODRŽKY

moncasei
moncasei
Vloženo 20. 5. 2021
Líbí se mi
MRŠKY SAMODRŽKY

MRŠKY SAMODRŽKY

 
Byla jsem poprvý po půl roce v kině. Na novinářský projekci filmu Ještě máme čas, který Viggo Mortensen režíroval, napsal k němu scénář a hraje v něm homosexuálního syna homofobního a krutého otce. Povedenej film, ze kterýho ale v člověku zůstane trochu smutek.
 
Řekla jsem si, že první návštěva kina po takový době si zaslouží trochu lepší oblečení. Ideálně šaty, který jsem si koupila pár dnů předtím v konečně otevřeným obchodě. Tedy k šatům jsem si koupila – a byla z nich úplně stejně nadšená – i dvě noční košile. Evidentně můj návrat k běžnému životu nebude tak jednoduchý, jak jsem si myslela. Takže kino a šaty a protože nebylo zrovna teplo, tak k nim punčochy. Samodržky se do kina těšily zřejmě ještě o něco víc než já, protože byly pořád o trochu napřed. Zatímco já jsem v baráku sbíhala ze čtvrtýho patra, ony už byly ve třetím. Než jsem došla svižnou chůzí na metro, měla jsem strach, že se mi shrnou až ke kolenům a přepadnou mi přes ně jako mušketýrský škorně. A tak jsem je pořád nenápadně popotahovala. No... popotahujte nenápadně něco, co má končit výš než v polovině stehen, ale vy to chytáte nad koleny. To byl málem větší adrenalin než filmovej zážitek.
 
Na film jsem samodržky ještě nechala koukat, ale pak jsem vystřelila do nejbližšího obchodu do kabinky a ty klouzající mrchy ze sebe strhla. Na obědě na zahrádce mé oblíbené hospody U Kocoura mi pak sice byla trochu zima, ale nevadí. Beru to tak, že zatímco vy se otužujete už nějakou dobu, já jsem s tím začala teď. ????
 
 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Svata
Svata 23. 5. 2021

Odpovědět
moncasei
moncasei 24. 5. 2021

hudlenka
hudlenka 21. 5. 2021

do kina nechodím , máme to z ruky

Odpovědět
moncasei
moncasei 22. 5. 2021

Rozumím.

Kahomar
Kahomar 21. 5. 2021

no měla jste o zábavu postaráno a to hnedle dvakrát

Odpovědět
moncasei
moncasei 22. 5. 2021

Přesně tak.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 627
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.