Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

ZdeNa Zemi
ZdeNa Zemi
Vloženo 4. 5. 2021
Líbí se mi

Mozaiky našich životů aneb střípek z mé cesty

ZdeNa Zemi
ZdeNa Zemi
Vloženo 4. 5. 2021
Líbí se mi
Mozaiky našich životů aneb střípek z mé cesty

Mozaiky našich životů aneb střípek z mé cesty

Většinou jedna z prvních otázek, které dostávám 

 

Popravdě se ani nedivím, holčina, která studovala čtyři roky na střední a tři roky na vysoké škole logistiku. Ano, takhle protichůdnou cestu jsem si zvolila! Jak ta přišla na cestu k léčení a masážím?

Vždy jsem vnímala své pocity, emoce a řídila se hlasem svého srdce, intuicí. Vůbec ne rozumem či dokonce samotnou logikou (ta mi popravdě ani nikdy pořádně nešla). Jak protichůdné, že? Pro mě velké vnitřní protiklady. Ještě pár let zpátky jsem nevěděla, co vůbec chci od života, ztracená v tomhle velkém světa chaosu. Přemýšlela jsem, jestli vůbec existuje něco, co by mě bavilo? A v tom nejlepším případě i naplňovalo? Jsem jen naivní snílek nebo by moje přání mohlo být realita? Jedno jsem však věděla, mám velké sny a přání.

Můj oblíbený citát: "Jsem realista, proto věřím v zázraky." A tenhle vnitřní pocit mě naplňoval snad od mého dětství. Věřila jsem a kráčela životem.

Jediné, co jsem opravdu věděla, že si přeji pomáhat lidem, projasňovat jejich životy, něco v tom smyslu. Ale jak?

Během vysoké školy se ve mně vše tříbilo, nejdřív jsem zaměřovala pozornost do sebe, do svého nitra a znova nacházela sama sebe. A pak jsem si užívala života plnými doušky, žila jsem naplno a zářila.

Ale co po vysoké? To jsem byla opravdu na nějakou dobu jeden velký zbloudilec a tápala mezi životními hříčkami osudu, které ke mně přicházely. Zkoušely mě. Pomáhaly mi určit, co je pro mě a co ne. Zaměstnání za zaměstnáním. Pro někoho nepochopitelné, pro někoho obdivuhodné.

Nakonec po jednom roce po ukončení vysoké, jsem poznala pána, který mi nabídl spolupráci. Sice brzy skončila, ale jsem mu vděčná. Otevřel mi dveře. Do tohoto světa, do světa mě samotné. Do světa mé duše.

Vítej na masérském kurzu, řekl mi Vesmír. Nejprve jsi prošla tmou, abych byla světlem pro druhé. Nejprve se mi měl rozpadnout celý život, abych pak mohla stavět od základů. Stavět sebe samotnou. A tak jsem Ho poslechla, moje srdce. A jsem tady. Cítím se tak jako nikdy předtím. Jsem šťastná, naplněná, tvořím si svoji cestu a užívám si života tady a teď. Těším se z té své cesty, z mozaiky, kterou skládám - a to předávám i dál. Vím, co nyní mám předávat. Vím, co mě v tento moment baví, dodává energii a v čem vidím smysl.

A to je - být Vaším průvodcem. Zde na Zemi. Zdena Zemi.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
97 312
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.