Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Paja.Kopuleta
Paja.Kopuleta
Vloženo 18. 9. 2017
Líbí se mi

Milva na objem vlasů

Paja.Kopuleta
Paja.Kopuleta
Vloženo 18. 9. 2017
Líbí se mi
Milva na objem vlasů

Milva na objem vlasů

 

Můj malý seriál s Milvou jste jistě většina z vás zaznamenali. Komu ale přece jenom unikl, můžete se na něj mrknout v odkaze zde.

 

Tentokrát jsem si vzala na paškál vlasovou řadu Chuma, která pomůže k většímu objemu vlasů. V tomto článku si celou řadu představíme a v jednom z příštích článků vám přinesu moje dojmy a postřehy z této objemové řady.

 

 

Řada Chuma obsahuje šampon s léčivým jílem, který čistí vlasy a pokožku vlasů do hloubky, chrání pokožku před vznikem lupů, svěděním a před ztrátou vlasů. Zdravá a čistá pokožka je totiž základ. Jestliže chcete mít zdravé vlasy, je nejprve potřeba pečovat o pokožku hlavy, ve které se nacházejí vlasové cibulky. Pokud nebudete vlasy zatěžovat přípravky se silikony, na kvalitě vlasů to poznáte jak na pohled, tak i na dotek. Nebudou se tolik mastit a nebudou mít tendenci vypadávat.

 

Vlasové přípravky od Milvy žádné silikony neobsahují, v čemž vidím největší plus. Už několik měsíců nejraději sahám právě po přípravcích od Milvy a už asi dva měsíce jsem nemusela po umytí šamponem sáhnout po kondicionéru. Vlasy se vyčistily od všech nečistot a i když už je mám poměrně dlouhé, jdou i tak krásně rozčesávat, bez jakéhokoliv vytrhávání nebo lámání.

 

Ale teď jsem zase trochu odbočila, takže zpět k šamponu Chuma. Jíl má v šamponu tu vlastnost, že pravidelným používáním zpevňuje vlasy, zvětšuje jejich objem a vlasy se po něm tolik nemastí. Před použitím je třeba lahvičku protřepat. Pokud byste šampon používali bez protřepání, ke konci zjistíte, že máte na dně už jen trochu hustého šamponu s velkým množstvím jílu. Proto je nutné všechny složky nejdříve promíchat, abyste z šamponu vytěžili to, co slibuje.


Maska na vlasy Chuma také obsahuje jíl, který má stejné účinky jako v případě šamponu. Maska navíc vlasům dodá hloubkovou hydrataci a výživu. Vlasy nezatěžuje a stejně jako šampon neobsahuje silikony. Vlasy jsou po použití krásně hebké a dobře se rozčesávají. Jak už jsem ale psala výše, pokud budete pravidelně používat přírodní péči bez silikonů a dalších vlasy zatěžujících látek, kondicionér už nebudete potřebovat. Výživou ale nic nezkazíte, ba naopak. Já masku používám pravidelně jednou týdně.
Maska je stejné barvy a konzistence jako modrá maska s chininem. Neviděla bych v nich žádný podstatný rozdíl, obě jsem vyzkoušela a jsou bez rozdílu skvělé.

 

 

Celou péči skvěle doplňuje chininová vodička, která ovšem nepatří do řady Chuma. Jde o narůžovělou vodu, kterou si každý den nastříkáte na pokožku hlavy. Žádného svědění nebo nežádoucích účinků se nebojte. Já mám pokožku citlivou a nic jsem na sobě nepozorovala. Vodička vám pomůže, pokud budete chtít, aby vám vlasy rychleji rostly. To mohu z vlastní zkušenosti potvrdit. Mrkněte se do předchozích článků, kde je vše zdokumentováno. 

 

Hlavním důvodem, proč jsem si Milvu připustila k hlavě je ale to, že jsem potřebovala zamezit padání vlasů. Teď jak se blíží podzim, tak mám zase horší vlasové období, kdy mi vlasy padají více, než tomu bylo třeba v létě. Už jsem z toho docela zoufalá a tak doufám, že mi Milva zase alespoň trošku pomůže.

 

 

Objemový balíček můžete zakoupit na e-shopu Milvaprodukty.czProdukty Chuma, šampony a masku na vlasy, můžete zakoupit i jednotlivě.

Za měsíc se spolu zase podíváme, jak mi tato řada na vlasy sedla a jestli jsem dosáhla slibovaného objemu.

 

 

 

Potřebujete také svoje vlasy trošku přifouknout? Co vám pomáhá k většímu objemu?

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 14. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

super

Odpovědět
Clairest
Clairest 19. 11. 2017

Tuto značku mám moc ráda

Odpovědět
lemur
lemur 20. 9. 2017

Děkuji za tip.

Odpovědět
konatovka
konatovka 19. 9. 2017

Vidím to poprvé, ale díky za blog.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 992
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.